×

Szukaj w serwisie

Terrano, Poznań

  • Autor: Ryneklazienek.pl
  • 09 lut 2016 14:31
Terrano, Poznań
Terrano, Poznań
Terrano, Poznań
Terrano, Poznań
Terrano, Poznań
Terrano, Poznań

ul. Obornicka 337
60-689 Poznań
woj. wielkopolskie

Właściciel/kierownik salonu: Tomasz Nowak
Rok założenia (pod tym adresem): 2013
Powierzchnia ekspozycji: 1320 m kw
Liczba boksów łazienkowych: 33
Liczba pracowników: 40

Zakres oferowanych produktów: płytki ceramiczne, armatura i ceramika sanitarna, meble łazienkowe, grzejniki, chemia budowlana, akcesoria łazienkowe, instalacje grzewcze, centrum SPA
Usługi dodatkowe: porady architekta, transport

O nas

Firma TERRANO jest na rynku od ponad 25 lat.

Od prawie trzech lat, nasz nowo powstały salon jest jednym z najpiękniejszych i najnowocześniejszych w Polsce, prezentujemy w nim nasz potencjał w jak najlepszym wydaniu.
W salonie posiadamy różnej wielkości "cuby", dzięki którym możemy odpowiednio prezentować płytki wielkoformatowe aż do wymiarów 1,5m x 3m.

Praca architekta jest dla nas bardzo ważna, dlatego przygotowaliśmy dla projektantów nowoczesne miejsce pracy, wyposażone w monitory do prezentowania wizualizacji, dzięki którym mogą kreować nowe przestrzenie.

W zasięgu ręki czeka kataloteka oraz płytoteka, z niemal wszystkimi wzorami oferowanych płytek.
Firma od wielu lat zajmuje się sprzedażą najwyższej jakości płytek ceramicznych, instalacji grzewczej, armatury, ceramiki sanitarnej najlepszych włoskich producentów. Od niedawna również posiadamy w swoim salonie Centrum SPA, oferowane przez nas produkty są prezentowane w naszym salonie.

Posiadamy bardzo szeroką ofertę, od płytki klasycznej, bogatego wzornictwa, po najbardziej współczesne stylizacje, w tym także płytki wielkoformatowe.

W naszej ofercie znajdą Państwo produkty znanych zagranicznych producentów m.in: MOMO DESIGN, 14oraitaliana, CeramicaBardelli, Gardenia Orchidea, Nova Bell, Porcelaingres, Refin, FAP, Flaviker, Caesar, Villeroy&Boch, Cea Design i marki takie jak: Giani Versace, Roberto Cavalli.
TERRANO to nie tylko nowoczesność i dizajn, to przede wszystkim jakość poparta wieloletnim doświadczeniem.