×

Szukaj w serwisie

Uchwyt Vital z miejscem na ręcznik NIV 041H / Deante

  • Autor: Rynek Łazienek
  • 09 lut 2018 12:45
Uchwyt Vital z miejscem na ręcznik NIV 041H / Deante
Uchwyt Vital z miejscem na ręcznik NIV 041H / Deante
Uchwyt Vital z miejscem na ręcznik NIV 041H / Deante
Uchwyt Vital z miejscem na ręcznik NIV 041H / Deante

Uchwyt Vital z miejscem na ręcznik NIV 041H
producent: Deante

Blisko ¼ Polaków to osoby w wieku od 60 lat wzwyż. Jeśli doliczyć do tej liczby osoby niepełnosprawne i po urazach, otrzymujemy bardzo dużą liczbę ludzi potrzebujących łazienki zaaranżowanej ze szczególną dbałością o bezpieczeństwo.

Do tej pory osoby, które przywiązują dużą wagę do aranżacji mieszkania, musiały pogodzić się z koniecznością zamontowania białych uchwytów i poręczy o standardowym kształcie. Alternatywą była całkowita rezygnacja z tego typu udogodnień i pogodzenie się ze zwiększonym ryzykiem poślizgnięcia lub upadku. Sami niepełnosprawni w wielu publikacjach przyznają, że większość adresowanych do nich produktów jest nieatrakcyjna wizualnie lub stygmatyzująca.

Dlatego firma Deante postanowiła wprowadzić na rynek linię produktów Vital zwiększających bezpieczeństwo w łazience przy zachowaniu atrakcyjnego wyglądu, dobrze komponującego się z całością pomieszczenia. Jednym z charakterystycznych produktów serii jest stabilna poręcz ścienna służącą jednocześnie za wieszak na ręcznik.

Poręcz jest wytrzymała na obciążenie do 150 kg. Nie dominuje wizualnie w pomieszczeniu, a ponadto jej rola jest zamaskowana przed osobami postronnymi, np. gośćmi. Wykonana jest z wysokiej jakości polerowanej stali. Neutralny kolor dobrze komponuje się z urządzonymi już wnętrzami, a montaż jest prosty i możliwy w już zaaranżowanym wnętrzu. System niewidocznych mocowań powoduje, że linia poręczy jest jednolita i nie zaburzają jej nieestetyczne dodatki w postaci śrub montażowych.

Długość 543 mm; materiał: stal nierdzewna

Od kiedy na rynku: sierpień 2017

Cena: 267,48 zł

Gwarancja: 2 lata

Pogwarancja: tak, w całej Polsce

Dokumentacja: Atest PZH
Rekomendowane dla Ciebie

Komentarze

  • uchwyt dla niepełnosprawnych który pełni drugą funkcję, np. wieszaka na ręczniki lub uchwytu na papier toaletowy to świetne rozwiązanie dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej, szczególnie przydatne w domach lub hotelach. miejmy nadzieję, że pojawi się więcej takich rozwiązań na rynku
    • ole.pl, 2018-08-22 10:29:12