×

Szukaj w serwisie

Umywalka MEISTERSTÜCK EMERSO

  • Autor: Ryneklazienek.pl
  • 21 lut 2016 17:25
Umywalka MEISTERSTÜCK EMERSO
Umywalka MEISTERSTÜCK EMERSO
Umywalka MEISTERSTÜCK EMERSO
Umywalka MEISTERSTÜCK EMERSO
Umywalka MEISTERSTÜCK EMERSO

Kaldewei Polska Sp. z o.o.
wyroby sanitarne z ceramiki i innych materiałów


Projektant Arik Levy.
Wolnostojąca umywalka Meisterstück Emerso wykonana jest w całości wraz z postumentem z jednego materiału – stali emaliowanej Kaldewei. Przy tworzeniu formy umywalki, która stanowi uzupełnienie wanny projektant Arik Levy inspirował się pracami rzeźbiarzy. A wzornicza koncepcja linii miała nawiązywać do ruchu wody. Nie chodziło tu bynajmniej o bierną obserwację wody, a o poddanie się jej wpływowi. Wzrok przesuwa się wzdłuż rantów wanny, które płynnie zmieniają formę, sprawiając wrażenie jakby wciąż się poruszały. Umywalka Meisterstück Emerso zaskoczy odbiorcę. Na wysokim postumencie, wolnostojąca, z inwersją rantów w stosunku do wanny. Levy odwrócił ich proporcje: szerokie ranty opadają w dół niecki, a wąskie podniesione dopełniają całości.
Wielkość: 52x42x90cm.
Charakterystyczny detal to emaliowana pokrywa odpływu, nieruchomo osadzona w dnie umywalki, pod którą znajduje się zasyfonowanie. Do kompletu Levy zaprojektował także wannę o tej samej nazwie.
Właściwości materiałowe: 3,5 mm stal emaliowana Kaldewei zapewnia niezwykłą stabilność produktu, jest to szczególnie istotne przy wannach wolnostojących. Stal emaliowana jest materiałem bardzo trwałym, o wysokiej odporności mechanicznej, jest odporna na zarysowania, działanie promieni UV, dzięki czemu zachowuje swój blask i nie matowieje przez wiele lat. Niewątpliwym atutem emalii jest wyjątkowa łatwość utrzymania jej w czystości i doskonała higiena.
Umywalka Meisterstück Emerso w standardzie wyposażona jest w powierzchnię uszlachetnioną ułatwiającą utrzymanie jej w czystości.
Okres gwarancji 30 lat
Cena netto 7 639 zł