Partner portalu:
×

Szukaj w serwisie

Umywalka nablatowa ALGUI - nr 120112 / Delabie

  • Autor: Rynek Łazienek
  • 26 lut 2018 12:53
Umywalka nablatowa ALGUI - nr 120112 / Delabie
Umywalka nablatowa ALGUI - nr 120112 / Delabie
Umywalka nablatowa ALGUI - nr 120112 / Delabie
Umywalka nablatowa ALGUI - nr 120112 / Delabie

Umywalka nablatowa ALGUI - nr 120112
producent: Delabie

W sanitariatach publicznych spotykamy różnego rodzaju ograniczenia, które nie występują w warunkach mieszkaniowych. Produkty instalowane w miejscach publicznych muszą być odporne na wandalizm i jednocześnie, coraz częściej, muszą być estetyczne. Zwłaszcza, że sanitariaty obiektów publicznych stanowią ich wizytówkę. W dzisiejszych czasach użytkownicy oczekują od toalet publicznych nie tylko czystości i łatwego dostępu, ale również wizualnej przyjemności i komfortu.

Właściciele i zarządzający budynkami publicznymi stopniowo odkrywają interes w dbaniu o sanitariaty, czy to w fazie projektowania czy obsługi. Hotele, restauracje, nocne kluby i prestiżowe bary posiadają coraz częściej sanitariaty o wyjątkowej aranżacji.

Sklepy, muzea, kina, teatry, dworce, lotniska, galerie handlowe, itp. nie odbiegają od tej tendencji z barwnymi aranżacjami, których celem jest wywrzeć jak najlepsze wrażenie.

Umywalka nablatowa, Ø375 mm jest prawdziwym elementem dekoracyjnym wnętrza. Jest przystosowana do zaworu, baterii ściennej lub wysokiej armatury. Średnica wewnętrzna umywalki: 310 mm. Inox 304 bakteriostatyczny nadaje jej szlachetny wygląd. Grubość Inoxu 1,2 mm gwarantuje odporność na uderzenia. Podwójne wykończenie: wnętrze umywalki z wykończeniem błyszczącym i zewnętrzna strona umywalki z wykończeniem satynowym nadaje jej wyjątkowy charakter. Komora wytłaczana z jednej części, bez spoin eliminuje zbędne łączenia. Wykończenie z ochroną przed skaleczeniem. Dostarczana z korkiem 1¼". Bez przelewu. Znak CE. Produkt zgodny z normą PN-EN 14688. Waga: 3,8 kg.  

Od kiedy na rynku: 2017

Cena: 2.744,67 zł

Gwarancja produktu: 10 lat

Pogwarancja: DELABIE

 
Rekomendowane dla Ciebie