×

Szukaj w serwisie

UMYWALKA STREAM

  • Autor: Rynek Łazienek
  • 15 lut 2016 11:32
UMYWALKA STREAM
UMYWALKA STREAM

Alape
Wyroby sanitarne z ceramiki i innych materiałów

Stream to nowa, prostokątna umywalka od Alape i przykład projektu idealnie oddającego aktualnego ducha czasu: klasyczny kształt, komfortowa głębokość, odpowiednia wielkość i środek umywalki nawiązujące do nowoczesnego języka architektury i techniki. Funkcjonalna linia produktowa obejmuje wszystkie warianty montażu, w tym na płasko – w opcji poszerzającej dotychczasowe możliwości instalowania glazurowanych umywalek ze stali rodem z Goslar.

Stream („strumień” w j. ang.) nie bez przyczyny zyskał taką właśnie nazwę, gdyż odpowiednio zaprojektowane koryto tej kwadratowej umywalki zapewnia jednolity strumień. Proste narożniki występują tylko po stronie zewnętrznej w niektórych wariantach; sama zaś misa jest uformowana poprzez idealnie wyprofilowane zgięcia. Materiał, z którego została wykonana umywalka – cienka na 3 mm glazurowana stal – zapewnia typową dla Alape pełną swobodę użytkowania, oferując jednocześnie dużą różnorodność produktów w jednolitym języku formy.
Opis techniczny umywalki w wersji ze zdjęcia: Umywalka nablatowa Stream typu misa, prostokątna, 600 x 350 mm, obustronnie glazurowana, wysokość z cokołem 118 mm, bez otworu na baterię i przelewu, zawór odpływowy z chromowanym kapturkiem i biały cokół pierścień na nóżkę. Projektant: Gerhard Busalt

gwarancja: 2 lata

cena netto: umywalka biała Stream w wersji ze zdjęcia ok. 3 200 zł