×

Szukaj w serwisie

UMYWALKI ILBAGNO ALESSI ONE EXTENTION II

  • Autor: Ryneklazienek.pl
  • 24 lut 2015 22:06
UMYWALKI ILBAGNO ALESSI ONE EXTENTION II
UMYWALKI ILBAGNO ALESSI ONE EXTENTION II. PRODUCENT: LAUFEN
UMYWALKI ILBAGNO ALESSI ONE EXTENTION II
UMYWALKI ILBAGNO ALESSI ONE EXTENTION II
UMYWALKI ILBAGNO ALESSI ONE EXTENTION II

Miękkie linie koncepcji „ONE”, które wykraczają poza wyznaczone kontury, sprawiają, że łazienka staje się miejscem intymnym.

NAZWA: UMYWALKI ILBAGNO ALESSI ONE EXTENTION II

PRODUCENT: LAUFEN

OPIS:

Miękkie linie koncepcji „ONE”, które wykraczają poza wyznaczone kontury, sprawiają, że łazienka staje się miejscem intymnym. Żartobliwy, lekko ekscentryczny styl umywalek zaskakuje i pobudza fantazję, nie zaniedbując funkcjonalności produktu. Dzięki powłoce WonderGliss, ceramika jest szczególnie łatwa do utrzymania w czystości oraz spełnia najwyższe standardy higieniczne. Dodatkowo, zarówno miski WC jak i bidety, wyposażono w specjalny system montażu, dzięki któremu można je prosto i szybko zainstalować.

Twórcą serii Il Bagno Alessi One jest urodzony w La Spezia (Włochy) architekt i projektant Stefano Giovannoni. Obecnie mieszka i pracuje w Mediolanie. Jego wielokrotnie wyróżniane prace wystawiane są w Centre Georges Pompidou w Paryżu oraz w Museum of Modern Art w Nowym Jorku. Według Alberto Alessi’ego, dyrektora generalnego biura projektowego ALESSI, Giovannoni jest jednym z niewielu projektantów, którzy potrafią łączyć w swoich pracach cechy wyjątkowe z popularnymi.

„Od samego początku prac nad projektem łazienki Il Bagno Alessi One miałem przed oczami obraz wody, która wygładza i drąży kamienie. Alegorię tę próbowałem przenieść na różne elementy łazienki: ze szczególnym uwzględnieniem ceramiki. Wszak materiał ten jest szczególnie bliski temu archetypowi. Kolejnym symbolem, którego użyłem jest rura – element zwiększający użyteczność wody. Jej kształt odzwierciedla bateria, której chromowe wykończenie nawiązuje do lustrzanych powierzchni, kojarzących się z wodą” – Stefano Giovannoni.

GWARANCJA: 5 lat na ceramikę

CENA: 80 i 90 cm - 3000 zł, 120 cm - 3600 zł (netto)