Partner portalu:
×

Szukaj w serwisie

URBAN HARMONY OPOCZNO

  • Autor: Ryneklazienek.pl
  • 17 lut 2016 16:37
URBAN HARMONY OPOCZNO
URBAN HARMONY OPOCZNO
URBAN HARMONY OPOCZNO
URBAN HARMONY OPOCZNO
URBAN HARMONY OPOCZNO
URBAN HARMONY OPOCZNO

Rovese S.A.
całościowe aranżacje łazienek

Kolekcja mebli łazienkowych Urban Harmony Opoczno:
URBAN HARMONY dedykowana jest osobom, dla których łazienka jest oazą relaksu. Ceramika ma opływowe, miękko zaokrąglone kształty. Jej doskonałe proporcje współgrają z meblami o łagodnych formach. Harmonijne kształty doskonale korespondują z akcesoriami z naturalnych materiałów.
Klasyczne kształty ceramiki zaprojektowane zostały w nowoczesnym wydaniu. Miękko zaokrąglone narożniki, opływowe, harmonijne kształty nadają współczesny, ale nie awangardowy design. Uniwersalna toaleta idealna jest do małych i dużych łazienek. W serii odstępne są: umywalka w trzech rozmiarach (60, 70, 80 cm), miska zawieszana, WC kompakt oraz bidet. WC kompakt z zabudowanym do ściany systemem „back to wall” ułatwia utrzymanie toalety w czystości. Zastosowanie nowoczesnej powłoki Perfect Clean dodatkowo minimalizuje osadzanie się na toalecie czy umywalce kamienia i zabrudzeń. Wolno opadającą deskę wzbogacono o powłokę z antybakteryjnymi jonami srebra i wyposażono w system łatwego wypinania, pozwalający na sprawniejsze sprzątnięcie toalety.
Biała, ponadczasowa kolorystyka mebli doskonale współgra z bielą ceramiki. W serii dostępne są szafki podumywalkowe (60, 70, 80 cm) wyposażone w funkcjonalny system przechowywania, słupek wiszący o szerokości 40 cm z poręcznym wieszakiem wewnątrz oraz lustro w trzech rozmiarach (60, 70, 80 cm) z oświetleniem LED i włącznikiem na podczerwień. Dla pełnego komfortu szuflady mebli mają pełny wysuw i system cichego domykania. Całość jest wykończona gustownymi detalami – opływowe, szerokie uchwyty podkreślają łagodną linię mebli, a okleina w kolorze jasnego drewna zastosowana na wewnętrznych powierzchniach szafek dodaje meblom lekkości i naturalności. W słupku zamontowane są szklane półki, poręcznym wieszak i oddzielna szufladą na akcesoria.
Designerskie kształty kolekcji znakomicie sprawdzą się w klasycznych oraz bardziej nowoczesnych łazienkach.
Elementy mebli:
KORPUS płyta MDF o gr 16 mm; wewnątrz płyta laminowana w kolorze jasnego drewna; zewnątrz biały błyszczący lakier
FRONTY płyta MDF o gr 25 mm; wewnątrz płyta laminowana w kolorze jasnego drewna; zewnątrz biały błyszczący lakier,
SZUFLADY kryte prowadnice BLUM z pełnym wysuwem i amortyzacją
ZAWIASY zawiasy Hafele z amortyzacją, systemem cichego domykania i dożywotnią gwarancją
PÓŁKI wykonane z eleganckiego, przydymionego szkła o gr 5 mm
Okres gwarancji : 10 lat na ceramikę, 2 lata na meble
Cena netto: umywalka 60 cm – 324,39 zł; miska zawieszana 608,94 zł; WC kompakt 1156,91 zł; deska 243,09 zł; bidet 682,11 zł;
szafka podumywalkowa 60 cm – 771,54 zł; słupek 974,80 zł; lustro 60 cm – 405,69 zł;