×

Szukaj w serwisie

V Forum Branży Łazienkowej: ruszyła rejestracja!

  • Autor: Redakcja portalu Ryneklazienek.pl
  • 01 marz 2018 09:15
V Forum Branży Łazienkowej: ruszyła rejestracja!

Redakcja magazynu „Łazienka” i portalu Ryneklazienek.pl zapraszają na V Forum Branży Łazienkowej. To największe wydarzenie w Polsce poświęcone temu sektorowi. Ciekawe dyskusje, inspirujące prezentacje i wystąpienia, wystawa nowych produktów i rozwiązań oraz Gala przyznania nagród w konkursach "Łazienka - Wybór Roku 2018" i Salon Roku 2018” - warto z nami być 17 kwietnia!

Co w programie tegorocznego Forum?

V Forum Branży Łazienkowej odbędzie się w tym roku 17 kwietnia w warszawskim Hotelu Sheraton. Ruszyła już rejestracja na to wydarzenie - ZAREJESTRUJ SIĘ TUTAJ.

W trakcie wydarzenia razem z naszymi gośćmi zastanowimy się, jaka przyszłość czeka branżę łazienek w Polsce, jakie stoją przed nią wyzwania, ale i szanse. Eksperci rynku odpowiedzą na pytania o trendy zakupowe dotyczące urządzania i remontu łazienki. Poszukamy odpowiedzi na pytania, czy rynek będzie ewoluował w stronę dobrego wzornictwa oraz jak przygotować się na demograficzną rewolucję. Przedstawicieli salonów i działów marketingu zaprosimy również na warsztaty portalu Ryneklazienek.pl, poświęcone m.in. trudnej sztuce visual merchandisingu czy promowania marki w social media.

Istotnym punktem programu Forum Branży Łazienkowej będzie uhonorowanie laureatów prestiżowego konkursu „Łazienka – Wybór Roku 2018”, który w tym roku organizujemy już po raz siedemnasty. Podczas uroczystej gali nagrodzimy również najlepsze w Polsce salony łazienkowe przyznając im tytuł „Łazienka – Salonu Roku 2018”.

Dlaczego warto być z nami?
V Forum Branży Łazienkowej to niepowtarzalna możliwość dotarcia do istotnych graczy rynku łazienkowego, nawiązania nowych kontaktów, zdobycia wiedzy, którą podzielą się polscy i europejscy eksperci. Wydarzenie kierujemy do:

- właścicieli salonów łazienkowych
- właścicieli platform internetowych z ofertą wyposażenia łazienek
- architektów i projektantów
- producentów wyposażenia łazienek
- dystrybutorów wyposażenia łazienek
- firm wykonawczych
- ekspertów rynku
- studentów kierunków projektowych

Jeśli zatem zależy Państwu, aby poznać najnowsze strategie sprzedaży i marketingu, potrzebne w budowaniu łazienkowego biznesu i zdobywaniu nowych klientów oraz spotkać się z największymi producentami, dostawcami wiodących marek w branży łazienkowej i zbudować nowe relacje, V Forum Branży Łazienkowej jest wydarzeniem, na którym nie może Państwa zabraknąć.

ZAREJESTRUJ SIĘ NA V FORUM BRANŻY ŁAZIENKOWEJ
Rekomendowane dla Ciebie