Partner portalu:
×

Szukaj w serwisie

Wabud, Toruń

  • Autor: Rynek Łazienek
  • 12 lut 2017 21:03
Wabud, Toruń
Wabud, Toruń
Wabud, Toruń
Wabud, Toruń
Wabud, Toruń
Wabud, Toruń
Wabud, Toruń

Wabud
ul. Polna 98
87-100 Toruń

Rok założenia: 2010

Powierzchnia: 2700 m2

Liczba ekspozycyjnych boxów: 26

Liczba pracowników: 15 łącznie z czego 5 w salonie (sprzedaż oraz obsługa klienta)

Zakres: płytki ceramiczne, armatura, projekty wnętrz oraz aranżacje, meble.

Usługi: dostawa, projekt, wsparcie wykwalifikowanych doradców.

Wydarzenia zorganizowane w 2016: Rok 2016 był dla nas rokiem pełnym nowych wyzwań, którym udało nam się szczęśliwie sprostać. Przez ostatni rok pracy na rynku wyposażenia wnętrz obserwowaliśmy zmieniające się tendencje dlatego w celu wzbogacenia oferty poszerzyliśmy asortyment rozpoczynając współpracę z nowymi dostawcami oraz co najważniejsze, wprowadziliśmy specjalnie dla naszych Klientów Pakiet Korzyści który możemy porównać do kosza pełnego bonusów dla każdego z odwiedzających nas Gości.
Wzięliśmy udział w najważniejszych wydarzeniach branżowych a wszystko po to, by przedstawić naszym Klientom nietypowe rozwiązania i zapewnić dostęp do produktów najwyższej jakości.

Najciekawsze realizacje: Ubiegły rok minął dla naszego Działu Inwestycji pod znakiem wielu zrealizowanych projektów. Również Biuro Projektowe wzbogaciło swoje portfolio o wiele pięknych aranżacji przygotowanych pod specjalne zamówienie klienta. Firma Wabud rozpoczęła działania w sieci - budując swoją markę w social media takich jak Facebook, Instagram, Linked In oraz rozbudowaliśmy naszą stronę www. Staramy się być w każdym miejscu by nasi Klienci bez problemu do nas dotarli.

Akcje i konkursy dla klientów : Udzielamy porad w zakresie ergonomii, stylistyki, jakości i ofert producentów zgodnie z określonym przez klienta budżetem. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam lepiej ocenić wady i zalety różnych rozwiązań, nie tylko czysto funkcjonalnych. Dostrzegamy szczegóły, których klient często i ma prawo nie zauważać, dlatego bardzo nas cieszy gdy powracają do nas Klienci zadowoleni z rezultatów prac naszego Biura Projektowego.

Współpraca z architektami: Nasz salon to miejsce, w którym znajdą Państwo szeroki wachlarz produktów wykończenia wnętrz dla domu - tego który Państwo posiadają, oraz tego o którym marzą. Bardzo dużą wagę przywiązujemy dzisiaj do estetyki swojego najbliższego otoczenia. Niełatwo jest znaleźć profesjonalnych projektantów świadczących wysoką jakość usług w salonach łazienkowych. Firma Wabud od lat wychodzi temu naprzeciw. Klienci, którzy decydują się na usługę projektową w naszym salonie otrzymują projekt zaplanowany indywidualnie, dopasowany do ich potrzeb i preferencji. Nasze projekty są przede wszystkim funkcjonalne i ponadczasowe w zgodzie z najnowszymi trendami. Każdego roku uczestniczymy w światowych targach designu w Bolonii, Walencji we Frankfurcie wybierając najciekawsze propozycje produktów spośród tysięcy nowych kolekcji i prezentujemy je w naszych salonach. Mamy zatem bogate źródło inspiracji i z pasją tworzymy piękne wnętrza. Wiemy, jak trudny bywa wybór spośród tak szerokiego wachlarza produktów przez nas proponowanych, dlatego też, oddajemy w Państwa ręce Projektantów, którzy poprowadzą Państwa i zapewnią wsparcie w aranżacji wnętrz. W naszym salonie działa Biuro Projektowe, w którym każdego dnia mogą Państwo otrzymać pomoc przy wstępnych projektach mieszkań czy domów. Nasi Projektanci to osoby pracujące z ogromnym zaangażowaniem i pasją by w największym stopniu przenieść wizję naszych klientów na niepowtarzalne aranżacje.

Liczba zmian ekspozycji: Nasz salon to miejsce w którym przedstawiamy produkty europejskich i światowych producentów, nasza ekspozycja jest na bieżąco zmieniana by nasi klienci mogli odnaleźć swoje wymarzone produkty. W ubiegłym roku dokonaliśmy kilku zmian w ekspozycji, które trwają do tej pory, by przywitać początek roku z oddechem świeżości i nowymi pomysłami specjalnie dla najbardziej wymagających z Klientów.

Wabud 
ul. Polna 98 
87-100 Toruń
Rekomendowane dla Ciebie

Komentarze

  • Polecamy Firmę Wabud. Najlepsza firma w Toruniu. Bardzo dobre doradztwo że strony handlowców, przesympatyczna obsługa na wysokim poziomie , gdzie brakuje tego u konkurencji. Polecam Firme Wabud
    • Przemysl , 2017-02-27 23:17:13