Partner portalu:
×

Szukaj w serwisie

Wanna MEISTERSTÜCK EMERSO

  • Autor: Ryneklazienek.pl
  • 21 lut 2016 17:23
Wanna MEISTERSTÜCK EMERSO
Wanna MEISTERSTÜCK EMERSO
Wanna MEISTERSTÜCK EMERSO
Wanna MEISTERSTÜCK EMERSO
Wanna MEISTERSTÜCK EMERSO

Kaldewei Polska Sp. z o.o.
wanny

Projektant Arik Levy.
Wolnostojąca wanna Meisterstück Emerso wykonana jest w całości wraz z obudową z jednego materiału – stali emaliowanej Kaldewei. Przy tworzeniu formy wanny i umywalki projektant Arik Levy inspirował się pracami rzeźbiarzy. A wzornicza koncepcja linii miała nawiązywać do ruchu wody. Nie chodziło tu bynajmniej o bierną obserwację wody, a o poddanie się jej wpływowi. Wzrok przesuwa się wzdłuż rantów wanny, które płynnie zmieniają formę, sprawiając wrażenie jakby wciąż się poruszały. Strefa barków jest uniesiona ku górze, ma to obrazować podniesioną falę wody. Po czym rant wanny obniża się i robi smuklejszy. Takie przejścia potęgują w użytkowniku wrażenie komfortu i pełnego odprężenia.
Wanna jest jednoosobowa. Jej forma powstała z myślą o nas samych, o indywidualnej przyjemności z kąpieli, o pełnym relaksie w samotności.
Wielkość: 180x80cm.
Charakterystyczny detal to emaliowana pokrywa odpływu, nieruchomo osadzona w dnie wanny, pod którą znajduje się zasyfonowanie.
Do kompletu Levy zaprojektował także umywalkę o tej samej nazwie.
Właściwości materiałowe: 3,5 mm stal emaliowana Kaldewei zapewnia niezwykłą stabilność produktu, jest to szczególnie istotne przy wannach wolnostojących. Stal emaliowana jest materiałem bardzo trwałym, o wysokiej odporności mechanicznej, jest odporna na zarysowania, działanie promieni UV, dzięki czemu zachowuje swój blask i nie matowieje przez wiele lat. Niewątpliwym atutem emalii jest wyjątkowa łatwość utrzymania jej w czystości i doskonała higiena.
Wanna Meisterstück Emerso w standardzie wyposażona jest w powierzchnię uszlachetnioną ułatwiającą utrzymanie jej w czystości. Powierzchnia ta naniesiona jest także na ściany obudowy.
Okres gwarancji 30 lat
Cena netto 26 818 zł