Partner portalu:
×

Szukaj w serwisie

Wanna MEISTERSTÜCK INCAVA

  • Autor: Ryneklazienek.pl
  • 21 lut 2016 17:21
Wanna MEISTERSTÜCK INCAVA
Wanna MEISTERSTÜCK INCAVA
Wanna MEISTERSTÜCK INCAVA

Kaldewei Polska Sp. z o.o.
wanny


Projektant Anke Salomon. MEISTERSTÜCK INCAVA wolnostojąca wanna wraz z obudową wykonana ze stali emaliowanej Kaldewei. Wzornicze cechy charakterystyczne: wąskie ranty, forma wnętrza wanny bardzo klarowna i obszerna, w dnie znajduje się emaliowana pokrywa odpływu w kształcie kwadratu z zaokrąglonymi brzegami nawiązującymi do obłych krawędzi górnych i obudowy, pod pokrywą usytuowano całe zasyfonowanie. Stożkowa obudowa nadaje wannie lekkości. Kontury bryły są miękkie, lekko podkreślając szlachetność materiału – stali emaliowanej Kaldewei. Kąpiel we dwoje: dwa identyczne podparcia pleców oraz odpływ umieszczony pośrodku. Wanna dostępna w standardzie z powierzchnią uszlachetnioną ułatwiającą utrzymanie produktu w czystości.
Wymiary: 175x76x43,5 cm.
Właściwości materiałowe: 3,5 mm stal emaliowana Kaldewei zapewnia niezwykłą stabilność produktu, jest to szczególnie istotne przy wannach wolnostojących. Stal emaliowana jest materiałem bardzo trwałym, o wysokiej odporności mechanicznej, jest odporna na zarysowania, działanie promieni UV, dzięki czemu zachowuje swój blask i nie matowieje przez wiele lat. Niewątpliwym atutem emalii jest wyjątkowa łatwość utrzymania jej w czystości i doskonała higiena.
Wanna Meisterstück Emerso w standardzie wyposażona jest w powierzchnię uszlachetnioną ułatwiającą utrzymanie jej w czystości. Powierzchnia ta naniesiona jest także na ściany obudowy.
Okres gwarancji 30 lat
Cena netto 19 467 zl