Partner portalu:
×

Szukaj w serwisie

WANNA OCEANA

  • Autor: Rynek Łazienek
  • 15 lut 2016 13:28
WANNA OCEANA
WANNA OCEANA
WANNA OCEANA

Excellent
Wanny

Najnowsza wanna Oceana akrylowa prostokątna biała to rozwiązanie do przestronnych łazienek. Powstała z myślą o wygodzie kąpiącego, jej wnętrze jest bardzo obszerne a oparcie pod szyję bardzo wygodnie wyprofilowane po dwóch stronach wanny. Jej zaletą poza piękną linią łuków wewnętrznych jest prosta linia zewnętrzna, która pozwala na jej łatwe obudowanie w łazience, a także dopasowanie parawanu. Jest to idealne rozwiązanie dla tych, którzy marzą o wygodnej wannie kąpielowej.

Wanna Oceana przeznaczona jest do użytkowania jako klasyczna wanna kąpielowa, wykorzystywana do celów higieniczno-sanitarnych. Wyrób przeznaczony jest do instalacji w pomieszczeniach higieniczno-sanitarnych w budynkach użyteczności publicznej i budynkach mieszkalnych.

Wanna Oceana jest wykonana z akrylu sanitarnego Lucite i posiada wszelkie jego dobroczynne właściwości, dodatkowo została wyprodukowana z dbałością o każdy szczegół, więc spełnia ona rolę nie tylko funkcjonalną ale staje się też ozdobą łazienki.

Wanna posiada w komplecie nóżki. Możliwe jest dobranie obudowy do wanny.

Wymiary wanny:1795x795mm
Pojemność wanny do przelewu: 220 l

Dodatkowe informacje: Wanna w komplecie z nóżkami, wymaga użycia syfonu z przelewem o długości linki 57 cm. Wymaga montażu na wysokości 58 cm oraz obudowy o wysokości 58 cm.
Proponowana obudowa: Zabudowa płytkami lub obudową z tworzywa.
Wanna dostępna w opcji z hydromasażem (minimalna ilość wody dla hydromasażu to 160 l). Jest to wanna symetryczna dlatego przed wykonaniem hydromasażu należy określić stronę umiejscowienia dysz do masażu pleców.

gwarancja: 2 lata na produkt, 20 lat na kolor powłoki akrylowej

cena netto: 1451,22 zł