Partner portalu:
×

Szukaj w serwisie

WANNA PRYZMAT SLIM

  • Autor: Rynek Łazienek
  • 15 lut 2016 13:36
WANNA PRYZMAT SLIM
WANNA PRYZMAT SLIM
WANNA PRYZMAT SLIM
WANNA PRYZMAT SLIM

Excellent
wanny

Wanna Pryzmat Slim akrylowa prostokątna biała z niskim rantem. Formą nawiązuje do prostych i czystych linii, zmiękczonych lekko wygiętymi łukami wewnętrznych oparć. Jest to zabieg nie tylko wizualny, ale i funkcjonalny: pozwala na komfortowe użytkowanie jej przez każdego – niezależnie czy wysokiego czy niskiego wzrostu - każdy łatwo odnajdzie odpowiedni punkt podparcia swoich pleców i swobodnie zrelaksuje się czerpiąc pełnię przyjemności z kąpieli.

Największą zaletą wanny Pryzmat Slim jest jej smukły rant (18 mm w porównaniu do 40 mm standardowej wielkości). Uzyskanie niskiego rantu możliwe było poprzez dodatkowe wzmocnienie jego powierzchni od spodu. Wzmocnienie to jest niewidoczne dla użytkownika, ale pozwala na stabilne zainstalowanie wanny.

Dzięki niskiemu rantowi uzyskujemy bardzo minimalistyczne okolenie wanny, które pozwala na uzyskanie czystego i delikatnego efektu wizualnego, gdy wanna zostanie zabudowana płytkami w łazience. Niższy rant to też łatwiejsze dopasowanie baterii nawannowej (każda bateria nawannowa posiada ograniczenia dotyczące grubości rantu), to także mniejsza powierzchnia do czyszczenia i co ważne – dzięki dodatkowemu wzmocnieniu to także stabilniejsza konstrukcja.

Wanna Pryzmat Slim jest wykonana z akrylu sanitarnego Lucite i posiada wszelkie jego dobroczynne właściwości, dodatkowo została wyprodukowana z dbałością o każdy szczegół, więc spełnia ona rolę nie tylko funkcjonalną ale staje się też ozdobą łazienki.

Wymiary wanny: 1700x755mm
Pojemność wanny do przelewu: 230 l
Dodatkowe informacje: Wanna w komplecie z nóżkami, wymaga użycia syfonu z przelewem o długości linki 57 cm. Wymaga montażu na wysokości 56 cm oraz obudowy o wysokości 56 cm.
Proponowana obudowa: Zabudowa płytkami, dla podkreślenia efektu niskiego rantu.
Wanna dostępna w opcji z hydromasażem (minimalna ilość wody dla hydromasażu to 130 l).

Jest to wanna symetryczna dlatego przed wykonaniem hydromasażu należy określić stronę umiejscowienia dysz do masażu pleców.

gwarancja: 2 lata na produkt, 20 lat na kolor powłoki akrylowej

cena netto: 1223,58 zł