×

Szukaj w serwisie

Wybieramy najlepsze salony roku 2017! Uwaga - zmienił się regulamin konkursu

  • Autor: Ryneklazienek.pl, arr
  • 15 gru 2016 12:35
Wybieramy najlepsze salony roku 2017! Uwaga - zmienił się regulamin konkursu

Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w konkursie „Łazienka – Salon Roku 2017”. W tej edycji konkursu zadecydowaliśmy o zmianie sposobu przyznawania tytułu „Łazienka – Salon Roku”. Zwycięzcy zostaną wyłonieni w dwuetapowym głosowaniu. Pierwszy etap to otwarte głosowanie, w drugim salony oceni Jury.

Konkurs „Łazienka – Salon Roku 2017” to jedyny na polskim rynku konkurs poświęcony wyłącznie obiektom handlowym oferującym wyposażenie łazienek. Ideą konkursu jest wyłonienie najlepszych salonów łazienkowych w każdym z 16 województw naszego kraju. Salonów, które są zdaniem producentów/importerów wyposażenia łazienek, architektów i projektantów wnętrz oraz klientów indywidualnych, liderami w poszczególnych regionach.

Już od wielu lat zdobycie tytułu Salon Roku przekłada się na zwiększenie konkurencyjności salonu, większe zainteresowanie wśród klientów indywidualnych, a co za tym idzie na rosnący zysk firmy. Do konkursu mogą zgłosić się samodzielnie wszystkie salony działające w sektorze dystrybucji produktów łazienkowych.

Zmiany w regulaminie

W tej edycji konkursu zadecydowaliśmy o zmianie sposobu przyznawania tytułu „Łazienka – Salon Roku”. Zwycięzcy zostaną wyłonieni w dwuetapowym głosowaniu:

- Pierwszy etap obejmuje otwarte głosowanie na salony zgłoszone do konkursu „Łazienka – Salon Roku” na portalu www.ryneklazienek.pl. Po nim na podstawie głosów oddanych na portalu, nastąpi wyłonienie trzech salonów z największą liczbą głosów w każdym z województw.

- Drugi etap obejmuje głosowanie Jury, które w każdym z województw, spośród ścisłej trójki wyłoni zwycięzcę.
W skład Jury konkursu „Łazienka – Salon Roku 2017” wejdą producenci, importerzy wyposażenia łazienek, architekci i projektanci współpracujący z wydawnictwem Publikator oraz przedstawiciele redakcji magazynu „Łazienka” i portalu RynekLazienek.pl.

Mamy nadzieję, że nasza inicjatywa nie tylko spotka się z zainteresowaniem branży, ale także będzie narzędziem obiektywnego wartościowania rynku w segmencie handlu.

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi podczas Gali wręczenia nagród konkursu „Łazienka – Wybór Roku 2017” oraz „Łazienka – Salon Roku 2017”.

Pełna wersja regulaminu

Biuro konkursu „Łazienka – Salon Roku 2017”: magazyn „Łazienka”, 15-425 Białystok, ul. Cieszyńska 3A, tel. 609 792 074; fax (85) 71 94 669, e-mail: salonroku@ryneklazienek.pl
Rekomendowane dla Ciebie