Partner portalu:
×

Szukaj w serwisie

Wybieramy Salon Roku 2016!

  • Autor: Ryneklazienek.pl
  • 22 lut 2016 09:58
Wybieramy Salon Roku 2016!

Po raz dziewiąty magazyn Łazienka i portal Ryneklazienek.pl zapraszają do głosowania na najlepsze salony łazienek w Polsce.  To najważniejszy tego typu plebiscyt w naszym kraju - tytuł "Łazienka - Salon Roku" jest jednym z najbardziej pożądanych wyróżnień w branży. Najlepsze salony możecie typować do 6 marca.

O znaczeniu tego konkursu świadczą pytania i liczne zgłoszenia ze strony firm handlowych chwilę po tym, gdy tylko ogłaszamy nabór do kolejnej edycji. Wierzymy, że i w tym roku głosowanie spotka się, tak jak w latach ubiegłych, z Waszym zainteresowaniem.

Wasza pomoc będzie niezbędna w typowaniu tych miejsc na handlowej mapie Polski, które wyznaczają standardy obsługi klienta oraz ekspozycji produktów. Zapraszamy do głosowania!

Jak głosować?

1. Z listy na http://www.ryneklazienek.pl/forum_branzy_lazienkowej/lazienka_salon_roku/232_0/ wybierz województwo, w którym jest salon na który chcesz zagłosować.

2. Zapoznaj się z salonami w danym regionie. Jeśli uznasz, że któryś zasługuje na Twój głos - kliknij przycisk "oddaj głos". 
(jeśli nie widzisz przycisku to znaczy najpewniej, że ktoś już głosował z Twojego IP - po oddaniu głosu zniknie możliwość głosowania w danym województwie - możesz głosować tylko na jeden salon w regionie) 

3. W polu, który się pojawi podaj swoje dane. Są nam niezbędne do weryfikacji. 
(będziemy wdzięczni za podawane nazwy firmy, która reprezentujecie - ale nie jest to niezbędne)

4. I to wszystko! Na ogłoszenie wyników zapraszamy 5 kwietnia podczas Forum Branży Łazienkowej.

5. PS: Głosowanie trwa do 6 marca. 

Więcej: Regulamin głosowania internetowego w konkursie "Łazienka - Salon Roku 2016".

PAMIĘTAJ: Możesz zagłosować tylko na jeden salon w danym województwie! To czy zagłosowałeś/aś w danym regionie oceniamy po adresie e-mail oraz Twoim IP. Jeśli nie możesz oddać głosu (nie widzisz przycisku "oddaj głos") , jest całkiem możliwe, że np. z Twojego adresu IP już ktoś zagłosował. Spytaj kolegów z biura. ;)

W razie pytań prosimy o kontakt redakcja@ryneklazienek.pl.
Rekomendowane dla Ciebie