×

Szukaj w serwisie

Redakcja magazynu „Łazienka” i portalu RynekŁazienek.pl zapraszają na V Forum Branży Łazienkowej

 

Forum Branży Łazienkowej 2018 
Na kursie zmian – materiały, technologie, wzornictwo, omnichannel
17 kwietnia 2018 r.
Hotel Sheraton, Warszawa

 

Redakcja magazynu „Łazienka” i portalu RynekŁazienek.pl zapraszają na V Forum Branży Łazienkowej. To jedyne wydarzenie w Polsce poświęcone temu sektorowi. Ciekawe dyskusje, inspirujące prezentacje i wystąpienia, wystawa nowych produktów i rozwiązań oraz Gala przyznania nagród w konkursach "Łazienka - Wybór Roku 2018" i Salon Roku 2018” - zanurz się w przemyśle łazienkowym!

W trakcie V Forum Branży Łazienkowej razem z naszymi gośćmi zastanowimy się, jaka przyszłość czeka branżę łazienek w Polsce, jakie stoją przed nią wyzwania, ale i szanse. Eksperci rynku odpowiedzą na pytania o trendy zakupowe dotyczące urządzania i remontu łazienki. Specjaliści i najwięksi rynkowi gracze omówią strategie dotarcia do klienta i budowania wizerunku w internecie, rolę showroomu w polityce handlowej czy rosnącą rolę projektantów wnętrz w wyborach zakupowych Polaków. Wraz z przedstawicielami branży poszukamy odpowiedzi na pytania, czy rynek będzie ewoluował w stronę dobrego wzornictwa, jak przygotować się na demograficzną rewolucję, czego od producentów, dostawców i architektów oczekuje klient inwestycyjny. Przedstawicieli salonów i działów marketingu zaprosimy również na warsztaty portalu Ryneklazienek.pl, poświęcone m.in. trudnej sztuce visual merchandisingu czy promowania marki w social media.

Istotnym punktem programu Forum Branży Łazienkowej będzie uhonorowanie laureatów prestiżowego konkursu „Łazienka – Wybór Roku 2018”, który w tym roku organizujemy już po raz siedemnasty. Podczas uroczystej gali nagrodzimy również najlepsze w Polsce salony łazienkowe przyznając im tytuł „Łazienka – Salonu Roku 2018”.


 

  Justyna Łotowska

dyrektor wydawnicza 
Publikator