×

Szukaj w serwisie

Zawór do pisuaru Tempomatic 4 / Delabie

  • Autor: Rynek Łazienek
  • 18 lut 2017 14:48
Zawór do pisuaru Tempomatic 4  / Delabie
Zawór do pisuaru Tempomatic 4  / Delabie
Zawór do pisuaru Tempomatic 4  / Delabie

Tempomatic 4
producent: Delabie

Zawór elektroniczny do indywidualnego pisuaru: Zasilanie zintegrowaną baterią litową 223 6 V. Antystagnacyjny elektrozawór i elektronika zintegrowane w korpusie armatury. Użytkownik nie ma dostępu do podzespołów. Odporny na uderzenia detektor obecności na podczerwień. Użytkownik jest uwzględniony po 10 sekundach obecności. 3 programy (regulowana wielkość spłukiwania w zależności od typu pisuaru).

Oszczędność wody gwarantuje tryb intensywny (wyłączność DELABIE - idealny do miejsc publicznych np. stadiony, hale sportowe): krótkie spłukiwanie po każdym użytkowniku, dodatkowe spłukiwanie na koniec intensywnego okresu. Higieniczne spłukiwanie okresowe co 24 h po ostatnim użyciu zapobiega wysychaniu wody w syfonie i tym samy zapobiega powstawaniu nieprzyjemnych zapachów. Wypływ 0,25 l/s z możliwością regulacji, gwarantujący niskie zużycie wody.

Zintegrowany zawór odcinający i regulujący wypływ zapewnia łatwą konserwację.

Jednolity korpus z chromowanego metalu Z½" – odporny na wandalizm i intensywne używanie w miejscach publicznych. Kątowy do zasilania podtynkowego, wyjście Z½".

Podobne modele: 479406 - Prosty do zasilania liniowego, wyjście Z½. 479407 - Kątowy do zasilania podtynkowego z rurką i króćcem Ø35.

Cena produktu: 1237,77 zł
Gwarancja produktu: 10 lat
Rekomendowane dla Ciebie