×

Szukaj w serwisie

Akcess, Białystok

  • Autor: Redakcja Ryneklazienek.pl
  • 22 lut 2019 09:12
Akcess, Białystok
Akcess, Białystok
Akcess, Białystok
Akcess, Białystok
Akcess, Białystok
Akcess, Białystok
Akcess, Białystok
Akcess, Białystok
Akcess, Białystok

AKCESS Salon wyposażenia wnętrz
ul. Radzymińska 14
15-863 Białystok

Rok założenia: 1997

Powierzchnia: 3500 m2

Liczba ekspozycyjnych boxów: około 70

Liczba pracowników: 100

Zakres: Salon Akcess to przede wszystkim Ty. . . nasz klient.

Nasza działalność opiera się na wsłuchiwaniu w potrzeby i rozwijaniu relacji z naszymi klientami. Zawsze staramy się przekraczać Ich oczekiwania. Dbamy o każdy projekt, jakby to był nasz własny. Staramy się aby wszyscy nasi klienci pokochali nie tylko ostateczny efekt remontu czy budowy domu ale też bez problemu przeszli cały proces wyboru materiałów i ostatecznych decyzji. Doradcy w salonie Akcess są właśnie po to aby pomóc, pokazać płytki czy armaturę, która zachwyci, zainspiruje i sprawi, że każdy pokocha Swoja nową przestrzeń.

Akcess Starosta i Wspólnicy Spółka Jawna prowadzi sprzedaż hurtową i detaliczną krajowych oraz importowanych artykułów aranżacji wnętrz, a także materiałów budowlanych. Poza salonami zajmuje się również kompleksową obsługą inwestycji budowlanych. Firma może się poszczycić ponad 25-letnim doświadczeniem na rynku. Czas ten pozwolił na stworzenie silnej, rozpoznawalnej marki oraz osiągnięcie pozycji jednej z czołowych firm tej branży w północno-wschodniej Polsce. Obecnie spółka posiada dwa salony: w Białymstoku przy ul. Radzymińskiej (o powierzchni 7 tys. mkw. – tutaj w ofercie znajdują się również meble) i w Ełku przy ul. Mickiewicza (o pow. ponad 2 tys. mkw.), a także centralny magazyn w Białymstoku przy ul. Elewatorskiej (ponad 2 tys. mkw.). W ofercie Akcessu znajduje się szeroka gama artykułów przeznaczonych do aranżacji wnętrz, takich jak ceramika i armatura sanitarna, płytki ceramiczne, farby, podłogi drewniane i panele, drzwi czy chemia budowlana. Firma rozwija działalność zarówno w kierunku obsługi klientów instytucjonalnych, jak i detalicznych. Spółka posiada bogate doświadczenie w zakresie generalnego wykonawstwa inwestycji budowlanych (kompleksowe prace budowlane, branży drogowej, elektrycznej, sanitarnej) jak również realizacji zleceń związanych z aranżacją i wykończeniem wnętrz. W portfolio znajdują się budynki mieszkalne wielorodzinne, budynki użyteczności publicznej, obiekty handlowe, biurowe czy hotele. Akcess zapewnia odpowiedni do przeznaczenia obiektu standard wykonania, jak również terminowość realizacji, profesjonalne doradztwo i pomoc w doborze produktów. Wieloletnia współpraca z renomowanymi firmami polskimi i zagranicznymi umożliwia firmie promowanie najnowszych trendów wzorniczych oraz najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych w branży. Z kolei doświadczona i stale podnosząca swe umiejętności kadra oraz wysoka jakość oferowanych usług i towarów sprawia, iż Akcess jest w stanie sprostać nawet najbardziej niecodziennym oczekiwaniom. W swojej działalności firma kieruje się zasadą kompleksowego i indywidualnego podejścia do oczekiwań Klientów, a także dbałością o wysoki standard realizowanych obiektów.

Usługi: projektowanie wnętrz, kompleksowa obsługa inwestycji budowlanych

Wydarzenia zorganizowane:
- organizacja spotkania liderów branży wyposażenia wnętrz - najwięksi producenci ceramiki, armatury, płytek ceramicznych
Rekomendowane dla Ciebie