Partner portalu:    
×

Szukaj w serwisie

Bellamica, Piekary Śląskie

  • Autor: Redakcja ryneklazienek.pl
  • 08 lut 2019 14:09
Bellamica, Piekary Śląskie
Bellamica, Piekary Śląskie
Bellamica, Piekary Śląskie
Bellamica, Piekary Śląskie
Bellamica, Piekary Śląskie
Bellamica, Piekary Śląskie
Bellamica, Piekary Śląskie
Bellamica, Piekary Śląskie
Bellamica, Piekary Śląskie

Bellamica
ul. Podmiejska 43,
41-940 Piekary Śląskie

Rok założenia: 1990

Powierzchnia: 2000 m2

Liczba ekspozycyjnych boxów: 50

Liczba pracowników: 15

Zakres: Bellamica to znaczenie więcej niż salon łazienek. To miejsce, w którym można dotknąć marzeń. Dzięki współpracy z najlepszymi światowymi markami oferujemy produkty najwyższej jakości i estetyki wykonania. Bogata oferta produktowa oraz ilość ekspozycji będących prezentacją aktualnych trendów są nieskończonym źródłem inspiracji. Bardzo ważnym elementem tworzenia ekspozycji było dla nas podarowanie klientowi czegoś więcej niż zobaczenia oraz dotknięcia oferowanych produktów. Aby osiągnąć wyższy poziom doświadczenia klienta z marką, w naszych realizacjach zamontowaliśmy działające urządzenia. Klienci salonu Bellamica, nie tylko mogą oglądać, ale również sprawdzać jak działają poszczególne urządzenia, np. deszczownica od Hansgrohe Axor Shower Heaven, sauna oraz testować prezentowane wyposażenie, np. miski myjące firmy Geberit AquaClean zamontowane w dostępnych dla gości toaletach.

Bellamica to największy i jedyny taki salon w Polsce. Inspirowany współczesnym designem jest  idealnym miejscem dla wszystkich poszukujących nowoczesnych rozwiązań dla mieszkania, domu, biura, restauracji czy hotelu. Bellamica jest galerią pięknych wnętrz, które pomagają w wybraniu płytek, oświetlenia, tapet, mebli, dekoracji i pozostałego wyposażenia, tak by stworzyć pomieszczenie wyjątkowe. W ofercie salonu znajdują się również ceramika sanitarna, płytki ceramiczne, płytki gresowe, wanny, brodziki, kabiny, deszczownice, sauny, akcesoria łazienkowe. Są to produkty czołowych europejskich producentów wyposażenia domu. W Bellamica znajdą Państwo płytki, lampy oraz sofy sygnowane przez światowej klasy, znane marki jak Roberto Cavalli Home czy Diesel Living. Zapraszamy do obejrzenia filmu, który pozwoli Państwu trochę lepiej nas poznać: https://bellamica.pl/salon-bellamica/ 

Usługi: Salon łazienek Bellamica to przede wszystkim ludzie – nasz zespół, czyli grono doświadczonych profesjonalistów, którzy od lat z pasją i zaangażowaniem oddają się realizowanym projektom. Współpracujemy z architektami, projektantami oraz ekspertami w dziedzinie interior design.  W Bellamica, w przestrzeniach pełnych inspiracji, przy filiżance pysznej kawy, spełniamy wnętrzarskie wizje i marzenia klientów. Cały proces zaczynamy od uważnego wsłuchania się w potrzeby Klienta, wspólnie planujemy, prezentujemy rozwiązania godne uwagi, projektujemy i realizujemy zamówienie. Podchodzimy do klientów indywidualnie, co owocuje wyjątkową i często wieloletnią współpracą.  Remont oraz urządzanie domu z nami staje się przyjemnością. Nasz salon otwarty jest sześć dni w tygodniu, a w nim zawsze dostępni  konsultanci oraz projektanci, którzy służą radą, pomocą i chętnie dzielą się wiedzą. Klienci mogą również telefonicznie lub mailowo umówić się na indywidualne spotkanie. Od zawsze stawiamy na obsługę klienta. Wierzymy, że otwartość na współpracę oraz ekspercka wiedza są naszymi wyróżnikami. W Bellamica wiemy, jak dobrać wyposażenie każdego wnętrza, by prezentowało się ekskluzywnie i nie straciło na praktyczności.
Rekomendowane dla Ciebie