×

Szukaj w serwisie

BLU salon łazienek, Bielsko-Biała

  • Autor: Redakcja Ryneklazienek.pl
  • 05 lut 2018 00:09
BLU salon łazienek, Bielsko-Biała
BLU, Bielsko-Biała
BLU salon łazienek, Bielsko-Biała
BLU salon łazienek, Bielsko-Biała
BLU salon łazienek, Bielsko-Biała
BLU salon łazienek, Bielsko-Biała
BLU salon łazienek, Bielsko-Biała

BLU Salon Łazienek Bielsko-Biała
ul. Partyzantów 22
43-300 Bielsko-Biała

Rok założenia: 2016

Powierzchnia: 400 m2

Liczba ekspozycyjnych boxów: 30

Liczba pracowników: 3

Zakres: największa w Polsce, licząca blisko 50 punktów sprzedażowych sieć salony łazienek BLU ma do zaoferowania wszystko, czego potrzebuje nowoczesna łazienka, by cieszyć oko i zaskakiwać funkcjonalnymi rozwiązaniami, które są gwarancją wygody i satysfakcji klienta. Oferujemy szeroki wachlarz produktów, obejmujący płytki ceramiczne, armaturę, ceramikę sanitarną, meble i akcesoria łazienkowe, chemię budowlaną oraz środki do pielęgnacji wnętrza. Prezentujemy najciekawsze propozycje i stale aktualizowaną ofertę niemal 70 marek z kraju i zagranicy – w tym renomowanej marki własnej – Azario. Nad realizacją zamówień czuwa zespół ekspertów, który od kilkunastu lat projektuje wnętrza na miarę indywidualnych potrzeb i preferencji, wpasowując się w najbardziej wyśrubowane oczekiwania klientów. Mamy doświadczenie we wszechstronnej obsłudze zleceniodawców i dialogu nakierowanym na efekt, który przechodzi najśmielsze oczekiwania - praktyka czyni mistrza, dlatego w "BLU" wiemy jak to się robi. Niezawodni architekci i dekoratorzy przekują każdy autorski pomysł w doskonale wykończone wnętrze, umiejętnie dopasowując ulubiony styl do możliwości, jakie dają rozkład i wielkość pomieszczenia. Nie lubimy tracić czasu i wystawiać cierpliwości klientów na próbę, dlatego nasza firma dysponuje własnym magazynem, mieszczącym się u styku głównych szlaków komunikacyjnych - nowoczesne i przestronne Centrum Logistyczne LOGIQ umożliwia szybką i sprawną realizację zamówień. Powierzając swoją łazienkę w ręce naszych specjalistów, wybierają Państwo optymalne rozwiązania, cenione marki, wysokiej jakości produkty, konkurencyjne ceny i obsługę najwyższej próby na każdym etapie realizacji zadania, aż do osiągnięcia wymarzonego efektu. Pomagamy urzeczywistniać najbardziej śmiałe łazienkowe koncepcje i proponujemy aranżacje w najlepszym stylu - w unikalnym stylu każdego klienta.

Usługi: Dzięki wdrożeniu kompleksowego pakietu usług, nasi klienci na każdym etapie realizacji projektu mogą liczyć na fachową pomoc i opiekę wykwalifikowanych pracowników - architektów, projektantów, monterów, sprzedawców posiadających dogłębną wiedzę o produktach i ich specyfice, a także specjalistów ds. obsługi telefonicznej i internetowej. Naszym priorytetem jest ułatwić i umilić Państwu zakup oraz dołożyć wszelkich starań, by remont nie był postrzegany w kategoriach przykrej konieczności, lecz stanowił ciekawe i inspirujące doświadczenie oraz owocną, bezproblemową realizację wymarzonych koncepcji. Stawiamy na współpracę, a jej podstawą jest rzetelna i wyczerpująca informacja, która rozwieje wątpliwości i ułatwi Państwu wybór. W tym celu oferujemy komputerową wizualizację łazienki, zaś w wybranych salonach także indywidualne konsultacje z doświadczonymi architektami wnętrz.
Udane zakupy potrafią osłodzić dzień, ale ich dźwiganie nie zawsze bywa słodkim ciężarem... Dzięki opcji dostawy każde zamówienie zostanie bezpiecznie i wygodnie przewiezione do Państwa domów. Ponieważ doceniamy wszelkie przejawy kreatywności oraz niebagatelną wiedzę naszych klientów, umożliwiamy realizację zamówień specjalnych, a w niektórych salonach także projektowanie płytek na bazie nadruku wybranego zdjęcia czy fototapety. Zawsze mogą Państwo liczyć na fachowe doradztwo i pomoc w razie nieprzewidzianych wypadków, zaś w większych salonach uruchomiono całodobowe linie telefoniczne - nasi konsultanci służą zdalną poradą niezależnie od pory dnia. Jak powszechnie wiadomo, marzenia nie znoszą ograniczeń, nie tylko czasowych, ale i tych najbardziej przyziemnych - finansowych, dlatego w kilkunastu salonach mogą Państwo rozplanować wydatki w systemie ratalnym. Bogaty pakiet usług zamyka sprawnie działający serwis gwarancyjny i reklamacyjny oraz pula kuponów promocyjnych, oferowana przy wyborze wybranych produktów czołowych marek, znajdujących się w ofercie naszej sieci.
Jeśli szukają Państwo najprostszej drogi do spełnienia marzeń o nowoczesnej, funkcjonalnej łazience - wystarczy znaleźć drogę do najbliższego salonu łazienek BLU. Zapraszamy.
Rekomendowane dla Ciebie

Komentarze

  • Niestety nie polecam, dostawa nie jest terminowa, obsługa w sumie nie wie dlaczego płytki nie dojechały, fakturę koleżanka przeklikała że płytki dostarczono, po 2 telefonie, bo nie oddzwonili dowiedziałem się ze nie mają nr telefonu do kuriera i nie wiedzą nic o przesyłce, idzie do konkurencji dostawy co 2 dni
    • Kogut, 2019-07-26 21:06:15