×

Szukaj w serwisie

ELEMENTS Gdańsk

 • Autor: Rynek Łazienek
 • 12 lut 2017 18:40
ELEMENTS Gdańsk
ELEMENTS Gdańsk
ELEMENTS Gdańsk
ELEMENTS Gdańsk
ELEMENTS Gdańsk
ELEMENTS Gdańsk

ELEMENTS
ul. Przywidzka 4
80-174 Gdańsk

Rok założenia: 2009

Powierzchnia: 400 m2

Liczba ekspozycyjnych boxów: 43

Liczba pracowników: 3

Zakres: w portfolio produktów salonu znajdują się: ceramika, gresy i płytki ceramiczne, meble, armatura, wanny, brodziki, kabiny, akcesoria łazienkowe, lustra, odpływy liniowe; są to produkty czołowych marek, jak: Vigour, SanitaLine, Vado, Treos, Nikles, Duka, Koło, Keramag Design, Roca, Laufen, Duravit, Villeroy & Boch, Ideal Standard, Alape, Kaldewei, Bette, Hoesch, Sanplast, Grohe, Kludi, Hansgrohe, Axor, Huppe, Emco, Keuco, Geberit, Kessel; Elements to więcej niż salon łazienek, to również energooszczędne ogrzewanie, odnawialne źródła energii, systemy instalacji, klimatyzacji i wentylacji.

Usługi: w Elements zapewniamy fachowe doradztwo, dostawę pod wskazany adres oraz pomoc ekspertów w zakresie projektowania i montażu.

Wydarzenia zorganizowane w 2016: Uroczyste otwarcie nowej ekspozycji; Studio Dobrych Rozwiązań w Olivia Sky Club 07.06.2016 r. - Partner Strategiczny, prezentacja kolekcji VIGOUR WHITE, która zdobyła nagrody: Plus X Award i Good Design; targi mieszkaniowe Gdynia - Arena - prezentacja stoiska z kolekcją VIGOUR WHITE 03-04.09.2016 r.

Najciekawsze realizacje: Wiele rezydencji, apartamentów, domów jednorodzinnych; m.in. Olivia Business Centre , budynek biurowy Tensor Gdańsk, Muzeum II Wojny Światowej Gdańsk, Hotel Kąty Rybackie, Aquasfera Reda Klub Fitness, Hotel Ibis Gdańsk; Kancelaria Prezydenta w Warszawie, Hotel Central Gdańsk, Szpital Jednego Dnia Rumia, Szpital Kopernicus Gdańsk, Novotel Orbis Szczecin, Centrum Logistyczne Michelin Olsztyn, Salon Audi Gdynia

Akcje i konkursy dla klientów: liczne promocje organizowane przy współudziale producentów

Współpraca z architektami: liczne szkolenia, eventy oraz wyjazdy zagraniczne do fabryk dostawców.

Liczba zmian ekspozycji: Generalny remont

ELEMENTS
ul. Przywidzka 4
80-174 Gdańsk

Salon ELEMENTS to wyjątkowe miejsce dla każdego, kto poszukuje nowoczesnych i energooszczędnych rozwiązań dla domu.

Dlaczego jesteśmy wyjątkowi? Jest wiele powodów!

Łączymy ze sobą klientów poszukujących dobrych rozwiązań z profesjonalistami - Architektami, Projektantami Wnętrz i Instalatorami.

Każda grupa ekspertów ma u nas swoje miejsce do pracy.

Organizujemy dyżury, podczas których architekci wykonają wizualizację czy projekt łazienki. Jesteśmy salonem, w którym w komfortowych warunkach, przy filiżance dobrej kawy, przekształcimy wizje i marzenia klientów w całościowy projekt. Prowadzimy wspólnie z ekspertami klientów krok po kroku przez cały proces remontu. Sprawiamy, że stanie się on łatwy i przyjemny. Zawsze i na każdym etapie realizacji dbamy o komfort klienta. Polecamy profesjonalnego wykonawcę oraz zapewnimy bezpieczny transport. Dla osób zapracowanych oferujemy możliwość umawiania spotkań indywidualnie.

W salonie ELEMENTS można poczuć moc czterech żywiołów. Szeroki wachlarz wyposażenia łazienek, energooszczędne ogrzewanie, odnawialne źródła energii, systemy instalacji, klimatyzacji, wentylacji, centralnego odkurzania i uzdatniania wody, zadowoli nawet najbardziej wymagających.

Salon ELEMENTS to najprostsza droga do nowej łazienki.

Jest to możliwe dzięki współpracy doświadczonych doradców z profesjonalistami - architektami i wykonawcami.
Rekomendowane dla Ciebie

Komentarze

 • Przede wszystkim bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację, która w ogóle nie powinna miec miejsca. Staramy się robić wszystko, by obsługa klienta była w pełni profesjonalna jednak nie zawsze nam się to udaje. Skontaktowaliśmy się w tej sprawie z szefem gdańskiego salonu, z prośbą o wyjaśnienie i jak najszybsze, satysfakcjonujące dla Pana, zakończenie tej nieprzyjemnej sytuacji. Dołożymy wszelkich starań, aby podobne wydarzenia nie miały miejsca. Jeszcze raz serdecznie przepraszamy.
  • Zespół ELEMENTS, 2018-09-07 09:20:57
 • Brawo! Musimy napiętnować działania takich firm . Dla pełnego obrazu sprawy chciałbym jeszcze tylko poznać stanowisko firmy ELEMENTS.
  • Mariusz, 2018-09-05 18:13:31
 • Chciałbym przestrzec i odradzić potencjalnych klientów przed kontaktem z firmą ELEMENTS GDAŃSK ul.Przywidzka 4.Nie spotkałem jeszcze nigdy tak nierzetelnej, niesłownej i ignorującej klienta firmy.
  W dniu 07.06.2018 złożyłem zamówienie między innymi na kabinę prysznicową AURA ELEGANC o wymiarach 900x800 mm.Kabinę otrzymałem ok.13.07.2018.Okazało się, że dostarczono mi kabinę 900x900 mm.Reklamację złożyłem w dniu 28.07 2018. Od tego czasu do dnia dzisiejszego tj 05.09.2018 jestem zwodzony informacjami o kolejnym terminie dostawy właściwego sprzętu. Nie są odbierane telefony, brak jest jakiejkolwiek informacji. Mieszkam w mieszkaniu z rozgrzebaną łazienką już 3 miesiące nie mając wiedzy jak to długo jeszcze potrwa. Informuję, że w pierwszej kolejności zwrócę się z interwencją do Wojewódzkiego Rzecznika Konsumentów. Jeżeli będzie taka potrzeba, zwrócę się do Wojewódzkiej inspekcji Handlowej przy której Działa sąd konsumencki.Możliwe jest oddanie sprawy do sądu powszechnego. Ponadto informuję, że na wszelkich możliwych forach internetowych będę ostrzegał ewentualnych klientów przed kontaktem z firmą ELEMENTS.
  • mirosław.besler, 2018-09-05 14:49:37