×

Szukaj w serwisie

FBŁiK 2019: zrównoważony dom według IKEA

  • Autor: Redakcja Ryneklazienek.pl
  • 25 lut 2019 14:18
FBŁiK 2019: zrównoważony dom według IKEA

Jak tworzyć łazienki i kuchnie przyjazne naturze i zdrowiu człowieka? Jak ekotrendy zmieniają rynek artykułów wyposażenia wnętrz? 2 kwietnia w trakcie Forum Branży Łazienkowej i Kuchennej opowie o tym dyrektor ds. zrównoważonego rozwoju IKEA Retail, Katarzyna Dulko-Gaszyna.

Katarzyna Dulko-Gaszyna jest odpowiedzialna za realizację strategii i działań zrównoważonego rozwoju w sieci sklepów IKEA w Polsce od 2011 roku. Wcześniej kierowała działaniami CSR w branży wydawniczej (grupa mediowa RASP). Główne obszary eksperckie to odpowiedzialna konsumpcja i komunikacja, strategia zrównoważonego rozwoju produktów i usług, zarządzanie surowcami wtórnymi z naciskiem na gospodarkę obiegu zamkniętego, fotowoltaika prosumencka oraz zaangażowanie społeczne biznesu.

Ukończyła studia m.in. z zakresu politologii oraz zarządzania środowiskowego na Uniwersytecie Jagiellońskim, Politechnice Warszawskiej oraz na niemieckich Uniwersytetach w Hamburgu i Bremie. Mieszka z rodziną w Warszawie, pochodzi z Oświęcimia.

Podczas zbliżającego się Forum Branży Łazienkowej i Kuchennej (2 kwietnia, Warszawa, Hotel Sheraton) Katarzyna Dulko-Gaszyna będzie prelegentem w trakcie sesji dyskusyjnej "Design+eko=zrównoważona przyszłość". 

FBŁiK to najważniejsze wydarzenie w branży łazienkowej w Polsce, w tym roku w zupełnie nowej odsłonie, bo wzbogacone o tematykę kuchenną! W jednym miejscu zgromadzimy przedstawicieli rynku łazienek i kuchni – producentów, dystrybutorów, właścicieli salonów łazienkowych i kuchennych, ekspertów sektora, architektów i designerów – aby porozmawiać o trendach i wyzwaniach na rynku łazienek i kuchni. Bądź z nami 2 kwietnia w Warszawie.

Rejestracja dostępna pod tym LINKIEM.




Rekomendowane dla Ciebie