×

Szukaj w serwisie

[FBŁiK] Adam Ptasiński z Synage podyskutuje o kierunkach rozwoju branży

  • Autor: Redakcja ryneklazienek.pl
  • 13 marz 2019 09:49
[FBŁiK] Adam Ptasiński z Synage podyskutuje o kierunkach rozwoju branży
Adam Ptasiński, prezes zarządu Synage oraz LogiQ

Adam Ptasiński, prezes zarządu Synage oraz LogiQ weźmie udział w sesji inauguracyjnej: "10 kluczowych pytań dla branży łazienkowej i kuchennej", podczas Forum Branży Łazienkowej i Kuchennej. A tam będzie on dyskutował o najnowszych trendach i kierunkach rozwoju w branży oraz opowie o najnowszym projekcie Synage.

Adam Ptasiński, Prezes Zarządu Synage Sp. z o.o., rocznik 1975. Od 2000 roku pracuje w firmie Refleks, przechodząc po kolei stopnie kariery zawodowej od przedstawiciela handlowego, przez stanowiska kierownicze do dyrektora handlowego i prezesa zarządu.

W grudniu 2005 roku obejmuje stanowisko Prezesa Zarządu po przekształceniu Refleks w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Zarządza i uczestniczy w dynamicznym rozwoju firmy, nadzoruje otwarcia pierwszych oddziałów firmy w Olsztynie i Lublinie, a od 2008 roku także rozwój Sieci Salonów Łazienek BLU, której Refleks jest właścicielem.

Wdraża nowoczesne rozwiązania i systemy sprzedażowe klasy ERP i zarządzania magazynem klasy WMS, a także wszelkie systemy wspomagające sprzedaż i logistykę. W grudniu 2015 roku przechodzi do spółki logistycznej Grupy Refleks – LogiQ, nadzorując i zarządzając jako Prezes Zarządu projektem uruchomienia nowoczesnego Centrum Logistycznego w Koluszkach.

>>>Zarejestruj się na FBŁiK już dziś<<<

W styczniu 2017 roku powraca na stanowisko Prezesa Zarządu Refleks, łącząc organizacyjnie kanał sprzedaży i logistyki. W czasie tych kilkunastu lat pracy sieć BLU rozwija się do 48 salonów, Refleks staje się jednym z największych dystrybutorów w branży, a jego przychody rosną do ponad 240 mln zł. W październiku 2018 roku rezygnuje ze swoich funkcji w spółce i przechodzi do zarządzania nowym projektem synergii kanałów sprzedaży– Synage.

Poza pracą: trenujący i startujący w zawodach kolarz amator i pasjonat kolarstwa. W 2015 roku wraz ze swoją drużyną BLU Cersanit Team Refleks zdobywa Puchar Polski w Maratonach MTB (XCM).
Rekomendowane dla Ciebie