×

Szukaj w serwisie

[FBŁiK] Andrzej Czech ze Sfera Group opowie, czym zaskoczą nas marki z branży łazienkowej i kuchennej w 2019

  • Autor: Redakcja ryneklazienek.pl
  • 08 marz 2019 13:14
[FBŁiK] Andrzej Czech ze Sfera Group opowie, czym zaskoczą nas marki z branży łazienkowej i kuchennej w 2019
Andrzej Czech, CEO i założyciel Sfera Group

Andrzej Czech, CEO i założyciel Sfera Group, autor raportu "Content marketing w branży wnętrzarskiej. Trendy 2019", będzie z nami na FBŁiK. Ekspert ze Sfera Group opowie, czym zaskoczą nas marki z branży kuchennej i łazienkowej w 2019 roku.

Z roku na rok zmieniają się nie tylko trendy aranżacyjne, ale także metody ich promowania. Firmy oferujące elementy wyposażenia domu, muszą stawiać na coraz bardziej kreatywne rozwiązania, aby dotrzeć do klienta. Niezbędne więc staje się dokładne zaplanowanie komunikacji content marketingowej oraz dobór narzędzi i kanałów dystrybucji treści kierowanych do osób, które szukają pomysłów na urządzenie swojego wnętrza.

Jak podchodzą do tego firmy z branży kuchennej i łazienkowej przybliży podczas Forum Branży Łazienkowej i Kuchennej Andrzej Czech, autor raportu "Content marketing w branży wnętrzarskiej. Trendy 2019".

Andrzej Czech - CEO i założyciel Sfera Group, gdzie od 10 lat specjalizuje się w zarządzaniu projektami PR i content marketingu, doradztwie marketingowym i sprzedażowym dla klientów branży budowlano-wnętrzarskiej, FMCG i spożywczej. Jest absolwentem TLCC Business College w Sydney oraz Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu, ukończył kurs public relations w Australian College of Journalism. Z zamiłowania do rozwoju - trener sprzedaży i komunikacji interpersonalnej. Interesuje się fotografią.

Czytaj także: Forum Branży Łazienkowej i Kuchennej: oni będą z nami!
Rekomendowane dla Ciebie