×

Szukaj w serwisie

Forum Branży Łazienkowej: zapraszamy na 5. edycję wydarzenia!

  • Autor: Redakcja Magazynu Łazienka
  • 14 gru 2017 10:54
Forum Branży Łazienkowej: zapraszamy na 5. edycję wydarzenia!

Na kursie zmian – materiały, technologie, wzornictwo, omnichannel - to hasła przewodnie kolejnej edycji Forum Branży Łazienkowej, największego spotkania branży łazienek w Polsce, która odbędzie się 17 kwietnia 2018 r. w Warszawie. Już dziś zarezerwuj ten termin.

Redakcja magazynu „Łazienka” i portalu RynekŁazienek.pl zapraszają na V Forum Branży Łazienkowej. To jedyne wydarzenie w Polsce poświęcone temu sektorowi. Ciekawe dyskusje, inspirujące prezentacje i wystąpienia, wystawa nowych produktów i rozwiązań oraz Gala przyznania nagród w konkursach "Łazienka - Wybór Roku 2018" i Salon Roku 2018” - zanurz się w przemyśle łazienkowym!

POZNAJ PROGRAM IMPREZY

• Poznaj najnowsze strategie sprzedaży i marketingu, potrzebne w budowaniu łazienkowego biznesu i zdobywaniu nowych klientów

• Spotkaj się z największymi producentami, dostawcami wiodących marek w branży łazienkowej i zbuduj nowe relacje

• Bądź na bieżąco z nowymi trendami, produktami i technologiami

• Odkryj rozwiązania i strategie dotyczące wyzwań projektowych

Forum Branży Łazienkowej kierujemy do:
- właścicieli salonów łazienkowych
- właścicieli platform internetowych z ofertą wyposażenia łazienek
- architektów i projektantów
- producentów i dystrybutorów wyposażenia łazienek
- firm wykonawczych
- ekspertów rynku
- studentów kierunków projektowych

W trakcie V Forum Branży Łazienkowej razem z naszymi gośćmi zastanowimy się, jaka przyszłość czeka branżę łazienek w Polsce, jakie stoją przed nią wyzwania, ale i szanse. Eksperci rynku odpowiedzą na pytania o trendy zakupowe dotyczące urządzania i remontu łazienki. Specjaliści i najwięksi rynkowi gracze omówią strategie dotarcia do klienta i budowania wizerunku w internecie, rolę showroomu w polityce handlowej czy rosnącą rolę projektantów wnętrz w wyborach zakupowych Polaków. Wraz z przedstawicielami branży poszukamy odpowiedzi na pytania, czy rynek będzie ewoluował w stronę dobrego wzornictwa, jak przygotować się na demograficzną rewolucję, czego od producentów, dostawców i architektów oczekuje klient inwestycyjny. Przedstawicieli salonów i działów marketingu zaprosimy również na warsztaty portalu Ryneklazienek.pl, poświęcone m.in. trudnej sztuce visual merchandisingu czy promowania marki w social media.

Istotnym punktem programu Forum Branży Łazienkowej będzie uhonorowanie laureatów prestiżowego konkursu „Łazienka – Wybór Roku 2018”, który w tym roku organizujemy już po raz siedemnasty. Podczas uroczystej gali nagrodzimy również najlepsze w Polsce salony łazienkowe przyznając im tytuł „Łazienka – Salonu Roku 2018”.

Organizatorzy konferencji – magazyn „Łazienka” i portal RynekŁazienek.pl – to media, które od dwudziestu jeden lat na swych łamach opisują i analizują najistotniejsze, najbardziej aktualne trendy i zjawiska rynkowe zachodzące w branży łazienkowej oraz Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości. Grupa PTWP posiada wieloletnie doświadczenie w przygotowaniu eventów gospodarczych i branżowych. Jest organizatorem 4 DESIGN DAYS – największego w tej części Europy spotkania rynku nieruchomości, architektury, wnętrz i wzornictwa, a także Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

V Forum Branży Łazienkowej odbędzie się 17 kwietnia w Warszawie, w Hotelu Sheraton. Już teraz prosimy i rezerwację tego terminu. Rejestracja rusza wkrótce!
Rekomendowane dla Ciebie