×

Szukaj w serwisie

Inge / Elita

  • Autor: Rynek Łazienek
  • 14 lut 2018 09:56
Inge / Elita
Inge / Elita
Inge / Elita
Inge / Elita
Inge / Elita
Inge / Elita
Inge / Elita

Inge
producent: Elita

Meble stworzone dla osób ceniących sobie styl skandynawski. Komfortowe w codziennym użytkowaniu i jeszcze bardziej stylowe.

Wzmocnione metalowymi brzegami, głębokie szuflady z pełnym wysuwem i cichym samodomykiem z łatwością pomieszczą wszystkie przedmioty codziennego użytku. Górna szuflada szafki podumywalkowej wyposażona jest w praktyczny organizer, który służy do przechowywania drobnych rzeczy.

W utrzymaniu porządku świetnie sprawdzą się czarne antypoślizgowe maty, znajdujące się zarówno w górnej jaki dolnej szufladzie unitu. Maty antypoślizgowe, przede wszystkim zapobiegają przesuwaniu się przedmiotów podczas otwierania i zamykania mebli. Zabezpieczają również dno szuflady przed kroplami wody, zabrudzeniem czy zarysowaniem. Ponadto maty nadają eleganckiego wyglądu wnętrzu szuflady.

Uzupełnieniem kolekcji są kontenery wyposażone w uniwersalne drzwiczki. Dzięki temu, można stworzyć własny, niepowtarzalny zestaw, który nada każdej łazience wyjątkowego charakteru. Dodatkowym atutem zestawu są słupki, całkowicie zamknięte lub częściowo otwarte. Oznacza to, że słupek może mieć dwoje drzwiczek i szufladę lub też jedne drzwi, dwie szuflady i otwartą półkę na niezbędne akcesoria.

Zwieńczeniem indywidualnego charakteru mebli są czarne metalowe uchwyty. Kolekcja jest w całości podwieszana i dostępna w kolorze white matt.

Od kiedy na rynku: grudzień 2017

Cena: od 999 zł netto

Gwarancja: 24 miesiące

 

 
Rekomendowane dla Ciebie