×

Szukaj w serwisie

Konkurs Łazienka - Wybór Roku 2018. Zgłoś swój produkt!

  • Autor: Redakcja Magazynu Łazienka
  • 11 sty 2018 08:29
Konkurs Łazienka - Wybór Roku 2018. Zgłoś swój produkt!

Trwa kolejna, 17. już edycja konkursu Łazienka - Wybór Roku, organizowanego przez magazyn branżowy Łazienka oraz portale Łazienka.pl i Ryneklazienek.pl. Producentów i dystrybutorów zapraszamy do zgłaszania swoich produktów!

Doskonale wiemy jak ważna jest troska o losy produktów Państwa marki. Kwestie związane z promocją, rynkową konkurencją, zdobyciem uznania ze strony klientów i dystrybutorów, to tylko niektóre z problemów firm wprowadzających na rynek nowości. Pomocny w ich rozwiązaniu dla wielu z Państwa będzie organizowany przez nas Konkurs „Łazienka – Wybór Roku”.

Jest to jedyny na polskim rynku konkurs poświęcony wyłącznie produktom związanym z wyposażeniem łazienek. Od momentu swojego powstania, czyli od 2001 r. „Łazienka – Wybór Roku” cieszy się dużym zainteresowaniem branży. Jury naszego Konkursu, w skład którego oprócz przedstawicieli magazynu „Łazienka” wchodzą także reprezentanci funkcjonujących na rynku salonów łazienkowych, hurtowni, organizacji związanych z branżą oraz architekci i projektanci, jest gwarancją obiektywnej i profesjonalnej oceny zgłoszonych produktów. Nagrodzone w naszym Konkursie wyroby i kolekcje śmiało zatem uznać można za najlepsze pod względem jakości oraz wzornictwa. 

Tytuł „Łazienka – Wybór Roku” jest potwierdzeniem tego, że Państwa produkt jest szczególnie wart uwagi konsumentów, a jego producent to firma godna polecenia i zaufania. Jesteśmy przekonani, że warto o niego powalczyć. Od 18 lat pracujemy nad tym, aby nasz Konkurs nieprzerwanie był synonimem jakości i dobrych praktyk rynkowych.
Pełną wersję regulaminu i formularz zgłoszeniowy znajdziecie Państwo poniżej. Serdecznie zapraszamy do udziału w Konkursie!

ZGŁOŚ SIĘ!
Biuro konkursu „Łazienka – Wybór Roku 2018”:
magazyn „Łazienka”, 15-425 Białystok, ul. Cieszyńska 3A
tel. 609 792 074; fax (85) 71 94 669,
e-mail: wyborroku@ryneklazienek.plREGULAMIN KONKURSU
ŁAZIENKA – WYBÓR ROKU 2018

CEL KONKURSU:
– wyróżnienie oraz promocja produktów wyposażenia łazienki obecnych na polskim rynku
– promowanie odpowiedzialności firm za swój wyrób na rynku
– pobudzenie zainteresowania sferą łazienki jako wnętrzem estetycznym i funkcjonalnym

Organizatorem konkursu „Łazienka – Wybór Roku 2018” jest magazyn branżowy „Łazienka” wydawany przez Wydawnictwo Publikator w Białymstoku. Uczestnikami konkursu mogą być wszystkie firmy działające na polskim rynku w sektorze wyposażenia łazienkowego.

PRZEBIEG KONKURSU:
Konkurs rozpoczyna się 7 grudnia 2017 r. Zainteresowane firmy mogą zgłaszać produkty do Biura konkursu „Łazienka – Wybór Roku 2018” do 14 lutego 2018 r. Wyboru produktów dokonuje jury konkursu złożone z przedstawicieli redakcji magazynu „Łazienka”, a także reprezentantów wiodących w Polsce salonów łazienkowych, hurtowni, organizacji związanych z branżą oraz architektów i projektantów.

Jury ocenia produkty uwzględniając następujące kryteria:
– walory wzornicze i użytkowe produktu,
– jakość wykonania,
– relację ceny do jakości,
– nowatorstwo rozwiązań,
– zgodność z obowiązującymi normami i zasadami konsumenckimi

Rozstrzygniecie konkursu, ogłoszenie wyników oraz wręczenie tytułów „Łazienka – Wybór Roku 2018” nastąpi 17 kwietnia 2018 r., w trakcie Forum Branży Łazienkowej (Hotel Sheraton, Warszawa).
Rekomendowane dla Ciebie