×

Szukaj w serwisie

Konsola łazienkowa z umywalką Temisto / Deante

  • Autor: Rynek Łazienek
  • 12 lut 2018 16:11
Konsola łazienkowa z umywalką Temisto / Deante
Konsola łazienkowa z umywalką Temisto / Deante
Konsola łazienkowa z umywalką Temisto / Deante
Konsola łazienkowa z umywalką Temisto / Deante
Konsola łazienkowa z umywalką Temisto / Deante

Konsola łazienkowa z umywalką Temisto
producent: Deante

Konsola podumywalkowa to alternatywa dla klasycznej szafki, idealna do nowoczesnego wnętrza. To rozwiązanie zyskuje coraz więcej sympatyków. Uzupełni loftową aranżację, ale też optycznie powiększy małe pomieszczenie. Konsole łatwo jest dopasować i do dużej, i do małej łazienki. Dostępne są w dwóch rozmiarach, a ich wysokość można dostosować dzięki regulowanym nóżkom. Są wyposażone w zintegrowany wieszak na ręcznik oraz demontowalną półkę stalową ze stylową perforacją w kształcie okręgów. Dzięki temu tworzą całość niewymagającą dodatkowych haczyków czy dostawek zaburzających minimalistyczną aranżację.

Stal dobrze znosi wilgotność powietrza, a wykończenie w kolorze czarnej satyny jest eleganckie i odporne na ścieranie. Nóżki są regulowane, dzięki czemu można zamontować umywalkę na pożądanej wysokości. Ich wysokość daje możliwość wygodnego dostawienia przed umywalką stopnia dla dziecka. Wysokiej jakości stal to materiał wręcz stworzony do wykorzystania w łazience.

Konsola łączy wytrzymałość stali z lekką, ażurową formą, która dobrze integruje się z różnymi stylami. Dzięki temu może być nie tylko częścią aranżacji industrialnej, lecz też minimalistycznej albo skandynawskiej, w zależności od użytych dodatków. Konsole oferujemy w zestawie z umywalkami z rodziny Temisto w dwóch rozmiarach: 50x50 i 60x50 cm. Umywalki dostosowane są do montażu jednootworowych baterii oraz wyposażone w przelew. Bezpieczeństwo: Konsole mają możliwość stabilizacji do ściany dodatkowymi wkręto-hakami (w komplecie). Dodatkową stabilizacją zestawu jest gumowa uszczelka na płaszczyźnie między umywalką a konsolą. Bezpieczeństwo produktów zostało potwierdzone atestem Państwowego Zakładu Higieny.

Użyte materiały: konsole podumywalkowe są wykonane ze stalowych profili, spawanych i szlifowanych. W procesie produkcji pokrywane są lakierem proszkowym w kolorze czarnej satyny, a następnie utwardzane piecowo. Umywalki wykonane są z ceramiki, pokryte gładkim szkliwem o śnieżnobiałym wykończeniu.

Wymiary modelu CDTS6U6S: długość: 60 cm, szerokość: 50 cm, wysokość konsoli: 70 cm, wysokość z umywalką: 84 cm. Model CDTS6U5S: długość: 50 cm, szerokość: 50 cm, wysokość konsoli: 70 cm, wysokość z umywalką: 84 cm.

Projekt: Michał Łój oraz zespół Deante

Od kiedy na rynku: październik 2017

Cena: od 1869 do 2031 zł netto w zależności od modelu

Gwarancja: 10 lat umywalka, 2 lata konsola

Pogwarancja: tak, w całej Polsce

Dokumentacja: Atest PZH

 
Rekomendowane dla Ciebie