×

Szukaj w serwisie

O zrównoważonym rozwoju w łazienkach i kuchniach na Forum Branży Łazienkowej i Kuchennej

  • Autor: Redakcja ryneklazienek.pl
  • 26 marz 2019 13:38
O zrównoważonym rozwoju w łazienkach i kuchniach na Forum Branży Łazienkowej i Kuchennej
Jednym z istotnych tematów poruszanych na FBŁiK będzie ekologia oraz zrównoważony rozwój m.in. w branży łazienkowej. Dowiedz się, o czym jeszcze będą dyskutować eksperci, którzy wezmą udział w tym branżowym wydarzeniu. Fot. Shutterstock

Już 2 kwietnia br. w hotelu Sheraton w Warszawie odbędzie się Forum Branży Łazienkowej i Kuchennej. Jednym z istotnych tematów poruszanych na FBŁiK będzie ekologia oraz zrównoważony rozwój m.in. w branży łazienkowej.

Jak budować wizerunek odpowiedzialnej firmy, tworzyć łazienki i kuchnie przyjazne naturze i zdrowiu człowieka? Jak eko-trendy i gospodarka obiegu zamkniętego zmieniają rynek artykułów wyposażenia łazienek i kuchni? Jak ten trend inspiruje producentów, projektantów i architektów?

O tym będą dyskutować zaproszeni prelegenci podczas sesji dyskusyjnej "Design + eko = zrównoważona przyszłość". Odbędzie się ona 2 kwietnia br., podczas Forum Branży Łazienkowej i Kuchennej, w warszawskim hotelu Sheraton.

ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ!

 

Udział w dyskusji potwierdzili:
- Magdalena Betin, Sustainable and Healthy Living/Project Leader, IKEA Retail
- Grzegorz Goworek, architekt, wnętrz, współzałożyciel Studio O. organic design
- Agnieszka Kmieć, dyrektor handlowy, Novellini
- Cezary Kowalczyk, Project Sales Director, Grohe
- Michał Łój, Product Design Manager, Deante
- Grzegorz Opak, koordynator zespołu trenerów, BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego
- Agnieszka Zaranek, architekt wnętrz, Decoroom

Moderacja: Robert Majkut, designer, dyrektor generalny, Robert Majkut Design

Forum Branży Łazienkowej i Kuchennej to najważniejsze wydarzenie w branży łazienkowej w Polsce, w tym roku w zupełnie nowej odsłonie, bo wzbogacone o tematykę kuchenną! W jednym miejscu zgromadzimy przedstawicieli branży łazienek i kuchni – producentów, dystrybutorów, ekspertów rynku, architektów i designerów – aby porozmawiać o kluczowych kwestiach dla rozwoju rynku łazienek i kuchni. Bądź z nami 2 kwietnia br. w Warszawie!
Rekomendowane dla Ciebie