×

Szukaj w serwisie

Pospiesz się i oddaj głos na najlepszy produkt łazienkowy roku!

  • Autor: Redakcja ryneklazienek.pl
  • 13 marz 2019 10:22
Pospiesz się i oddaj głos na najlepszy produkt łazienkowy roku!

Jeszcze tylko dziś, do godziny 23:59 możesz zagłosować na najlepsze produkty łazienkowe w Polsce, w organizowanym konkursie "Łazienka - Wybór Roku 2019", przez magazyn "Łazienka" oraz portale Lazienka.pl i Ryneklazienek.pl. Zapraszamy do oddawania głosów!

Organizowany przez magazyn "Łazienka" konkurs „Łazienka – Wybór Roku” to jedyny na polskim rynku konkurs poświęcony wyłącznie produktom związanym z wyposażeniem łazienek. Od momentu swojego powstania, czyli od 2001 r. „Łazienka – Wybór Roku” cieszy się dużym zainteresowaniem branży. Jury konkursu, w skład którego oprócz przedstawicieli magazynu „Łazienka” wchodzą także reprezentanci funkcjonujących na rynku salonów łazienkowych, hurtowni, organizacji związanych z branżą oraz architekci i projektanci, jest gwarancją obiektywnej i profesjonalnej oceny zgłoszonych produktów. 

Możliwość oddania głosów (i wybrania tym samym zwycięzcy tytułu "Nagroda Internautów") otrzymali także czytelnicy portali Lazienka.pl i Ryneklazienek.pl. Zapraszamy do oddawania głosów! 

>>ZAGŁOSUJ NA NAJLEPSZY PRODUKT DO ŁAZIENEK 2019 ROKU<<<

ZASADY GŁOSOWANIA INTERNETOWEGO:

1. Głosowanie internetowe jest otwarte i może wziąć w nim udział każda pełnoletnia osoba.

2. Głosowanie internetowe trwa do 13.03.2019 r. do godz. 23.59 w serwisie internetowym www.lazienka.pl w zakładce Forum Branży Łazienkowej / Łazienka - Wybór Roku

3. Aby zagłosować wystarczy kliknąć przycisk "Oddaj głos" na stronie z listą produktów albo wizytówce konkretnego produktu.

4. Możesz zagłosować na maksymalnie trzy produkty.

5. Głos zostanie oddany gdy wypełnisz formularz rejestracji (pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe).

6. Z jednego komputera/numeru IP można oddać tylko trzy głosy.

7. Wyniki głosowania ogłosimy 2 kwietnia 2019 r. podczas Forum Branży Łazienkowej i Kuchennej (Warszawa, Hotel Sheraton).

PS: W razie wątpliwości zapraszamy do przeczytania regulaminu konkursu.
Rekomendowane dla Ciebie