×

Szukaj w serwisie

Pospiesz się i oddaj głos na najlepszy salon łazienkowy roku!

  • Autor: Redakcja ryneklazienek.pl
  • 13 marz 2019 10:11
Pospiesz się i oddaj głos na najlepszy salon łazienkowy roku!

Jeszcze tylko dziś, do godziny 23:59 możesz zagłosować na najlepsze salony łazienkowe w Polsce, w organizowanym konkursie "Łazienka - Salon Roku 2019", przez magazyn "Łazienka" oraz portale Lazienka.pl i Ryneklazienek.pl. Zapraszamy do oddawania głosów!

"Łazienka-Salon Roku 2019" to jedyny na polskim rynku konkurs poświęcony obiektom handlowym oferującym wyposażenie łazienek. Ideą konkursu jest wyłonienie najlepszych salonów łazienkowych w każdym z 16 województw. Salonów, które są zdaniem producentów/importerów wyposażenia łazienek, architektów i projektantów wnętrz oraz klientów indywidualnych, liderami w poszczególnych regionach. Już od wielu lat zdobycie tytułu Salon Roku przekłada się na zwiększenie konkurencyjności salonu, większe zainteresowanie wśród klientów indywidualnych, a co za tym idzie na rosnący zysk firmy. 

Zwycięzcy zostaną wyłonieni w głosowaniu profesjonalistów – architektów i projektantów wnętrz oraz w otwartym głosowaniu internautów, które trwa do 13 marca 2019 roku na łamach portalu Ryneklazienek.pl.

>>>ZAGŁOSUJ NA NAJLEPSZY SALON ŁAZIENKOWY W POLSCE<<<

Mamy nadzieję, że nasza inicjatywa będzie narzędziem obiektywnego wartościowania rynku w segmencie handlu. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi podczas gali wręczenia nagród konkursu „Łazienka – Wybór Roku 2019” oraz „Łazienka – Salon Roku 2019”, która odbędzie się w trakcie Forum Branży Łazienkowej i Kuchennej (2 kwietnia 2019 r.).

ZASADY GŁOSOWANIA:

1. Wejdź na STRONĘ GŁOSOWANIA.

2. Wybierz województwo, w którym jest salon, na który chcesz zagłosować.

3. Zapoznaj się z salonami w danym regionie. Jeśli uznasz, że któryś zasługuje na Twój głos - kliknij przycisk "oddaj głos" (jeśli nie widzisz przycisku to znaczy najpewniej, że ktoś już głosował z Twojego IP - po oddaniu głosu zniknie możliwość głosowania w danym województwie - możesz głosować tylko na jeden salon w regionie)

4. W polu, który się pojawi podaj swoje dane. Są nam niezbędne do weryfikacji.
(będziemy wdzięczni za podawane nazwy firmy, która reprezentujecie - ale nie jest to niezbędne)

5. I to wszystko! Ogłoszenie wyników odbędzie się 2 kwietnia 2019 r. podczas Forum Branży Łazienkowej i Kuchennej (Warszawa, Hotel Sheraton).

6. Głosowanie trwa do 13 marca 2019 do godziny 23.59.

PAMIĘTAJ: Możesz zagłosować tylko na jeden salon w danym województwie! To czy zagłosowałeś/aś w danym regionie oceniamy po adresie e-mail oraz Twoim IP. Jeśli nie możesz oddać głosu (nie widzisz przycisku "oddaj głos") , oznacza to, że z Twojego adresu IP już ktoś zagłosował.

W razie pytań prosimy o kontakt salonroku@ryneklazienek.pl 

Zobacz regulamin konkursu Łazienka-Salon Roku 2019
Rekomendowane dla Ciebie