×

Szukaj w serwisie

Wanna Sava / KOŁO

  • 28 lut 2019 12:48
Wanna Sava / KOŁO
Wanna Sava / KOŁO
Wanna Sava / KOŁO
Wanna Sava / KOŁO
Wanna Sava / KOŁO
Wanna Sava / KOŁO
Wanna Sava / KOŁO
Wanna Sava / KOŁO
Wanna Sava / KOŁO

Wanna Sava
producent: KOŁO Grupa Geberit

KOŁO Sava to linia wanien o ergonomicznym kształcie, które sprawdzają się zarówno w dużych, jak i małych łazienkach. W ramach jednej serii dostępne są wanny o różnych wymiarach i kształtach, dzięki czemu można łatwo dobrać odpowiedni model wanny do wnętrza każdej łazienki. Daje to projektantom szerokie możliwości tworzenia rozwiązań idealnie dopasowanych do warunków oraz indywidualnych potrzeb. Wyjątkowy kształt wanny KOŁO Sava zapewnia maksymalny komfort i wygodę – zarówno w pozycji leżącej, jak i podczas natrysku.

Wanna Sava to produkt, który łączy estetyczny wygląd i wysoką funkcjonalność. Dostępna jest w wersji prostokątnej i asymetrycznej. Wanna prostokątna jest oferowana zarówno w zgrabnym modelu 140x70cm, jak i w obszernej wersji 180x80cm. Model asymetryczny posiada rozmiar 150x90cm i występuje w wersji prawej oraz lewej. Dno wanny jest wyjątkowo szerokie i płaskie, co czyni ją rozwiązaniem praktycznym oraz bezpiecznym.

Wanny KOŁO Sava produkowane są z najwyższej jakości akrylu sanitarnego, dzięki czemu ich powierzchnia jest idealnie gładka i przyjemna w dotyku. Ponadto, tworzywo pomaga zachować temperaturę kąpieli i sprzyja zachowaniu czystości. Odpowiedni dobór materiałów powoduje też, że wanna jest wyjątkowo odporna na zarysowania. W standardzie z każdą wanną oferowany jest syfon Geberit z zestawem wykończeniowym. Dedykowane akcesoria – zagłówek oraz mocowana do brzegu, stylowa półka – zapewniają komfort i pozwalają zachować zdrową pozycję podczas kąpieli.

Produkt jest tak zoptymalizowany, by doskonale spełniać wymagania zarówno niskich, jak i wysokich osób. Wanna Sava KOŁO to element wyposażenia, który pozwoli nadać luksusowy charakter wnętrzu każdej łazienki.

Od kiedy na rynku: wrzesień 2017

Cena produktu: od ok. 520 zł brutto (cena jest uzależniona od dystrybutora handlowego)

Gwarancja produktu 7 lat

Pogwarancja: po upływie okresu gwarancyjnego polecamy korzystanie z usług Autoryzowanych Zakładów Serwisowych.

Dokumentacja: Deklaracja Właściwości Użytkowych

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!
Rekomendowane dla Ciebie