×

Szukaj w serwisie

Zawór elektroniczny BINOPTIC (nr 388015) / Delabie

  • Autor: Redakcja
  • 11 lut 2019 14:26
Zawór elektroniczny BINOPTIC (nr 388015) / Delabie
Zawór elektroniczny BINOPTIC (nr 388015) / Delabie
Zawór elektroniczny BINOPTIC (nr 388015) / Delabie
Zawór elektroniczny BINOPTIC (nr 388015) / Delabie
Zawór elektroniczny BINOPTIC (nr 388015) / Delabie

Zawór elektroniczny BINOPTIC (nr 388015)
producent: Delabie

W sanitariatach publicznych spotykamy różnego rodzaju ograniczenia, które nie występują w warunkach mieszkaniowych. W budynkach publicznych instalujemy więcej produktów, gdyż użytkowników jest dużo więcej. Takie miejsca borykają się z problematyką oszczędności wody, konserwacji (oszczędność czasu przy dużej ilości urządzeń), odporności na wandalizm (wzmocnione mocowania, antyblokada wypływu,…), higieny, itp. Produkty do miejsc publicznych są zaprojektowane przede wszystkim, aby być wytrzymałe i łatwe w obsłudze, wyposażenie sanitarne jednak się zmienia, stopniowo integrując komponent, który staje się ważny: estetykę.

Zawór elektroniczny BINOPTIC do umywalki jest idealnie przystosowany do toalet publicznych. Produkt posiada niezależną skrzynkę elektroniczną IP65 oraz zasilanie sieciowe z transformatorem 230/12 V. Wypływ nastawiony na 3 l/min przy 3 barach z możliwością regulacji od 1,5 do 6 l/min odpowiada trendom i wyzwaniom zrównoważonego rozwoju i sprzyja wysokiej punktacji przy staraniu się o certyfikaty budynków takie jak LEED czy BREEAM. Antyosadowe sitko wypływowe z Hostaformu ogranicza obsługę.

Programowane spłukiwanie okresowe, nastawione na ~60 sekund co 24 h po ostatnim użyciu, pozwala na ewakuację wody w stagnacji, jeśli punkt czerpalny nie jest regularnie użytkowany. Detekcja obecności na aktywną podczerwień, optymalnie na końcu wylewki umożliwia detekcję dłoni bez konieczności ruchu. Korpus z chromowanego mosiądzu. Wężyk PEX z filtrem i elektrozaworem Z3/8" umożliwiają przeprowadzenie dezynfekcji termicznej. Wzmocnione mocowanie 2 trzpieniami z Inoxu gwarantują brak możliwości wyrwania.

Antyblokada wypływu chroni przed zablokowaniem wypływu w pozycji otwartej (przyklejenie gumy do detektora, pozostawienie przedmiotu w polu detekcji,…). Wylewka gładka wewnątrz o małej pojemności ogranicza nisze bakteryjne. Wysokość wylewki: 170 mm. 10 lat gwarancji. Oszczędność wody, higiena, design, łatwa instalacja, bezpieczne płukanie instalacji, prosta konserwacja i obsługa.

Od kiedy na rynku: marzec 2018

Cena produktu: 1.446,94 zł

Gwarancja produktu: 10 lat

Pogwarancja: Tak

Dokumentacja: PZH

Nagrody, opinie, rekomendacje: GERMAN DESIGN AWARD 2019 w kategorii „Bath & Wellness”

 
Rekomendowane dla Ciebie