REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

4 Design Days: rok 2017 w świetle ekologicznych LED-ów

  • Autor: Redakcja Łazienka.pl
  • 20 sty 2017 10:41
4 Design Days: rok 2017 w świetle ekologicznych LED-ów
Fot. MCJ
4 Design Days: rok 2017 w świetle ekologicznych LED-ów
4 Design Days: rok 2017 w świetle ekologicznych LED-ów

Polscy konsumenci coraz bardziej interesują się ekologią. Także ci, którzy szukają dla siebie odpowiedniej oferty wyposażenia wnętrz. Dlatego producenci przewidują dalszy rozwój i wzrost popularności ekologicznego i innowacyjnego oświetlenia LED.

REKLAMA

Zaletą oświetlenia typu LED jest niskie zapotrzebowanie na energię, długa żywotność, szeroka gama kolorystyczna światła oraz wysoka skuteczność świetlna. A także - czy może przede wszystkim - ogromne możliwości aranżacyjne. Nic więc dziwnego, że w ofercie producentów, a co za tym idzie, w mieszkaniach klientów popularne LED-y zadomowiły się na dobre. Nowości z tego segmentu przedstawi w czasie 4 Design Days (16-19 lutego, Katowice) firma MCJ. 

"Ten rok będzie stał głównie pod znakiem ekologii i co za tym idzie dalszej ekspansji oświetlenia LED. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór opraw LED: kinkiety, oprawy nadszafkowe i podszafkowe, oświetlenie do półek i witryn, oświetlenie dekoracyjne oraz lustra z podświetleniem"  - mówi Aneta Czogalla z firmy MCJ

Firma MCJ istnieje na rynku polskim od 1996 roku specjalizując się w produkcji oświetlenia stosowanego w meblach oraz łazienkach. Ofertę wzbogacają również produkty z wysokogatunkowej stali nierdzewnej - biokominki, łazienkowe szafki do zabudowy, konsole ogrodowe oraz balustrady.

Od 2000 roku zaczęto inwestować we własny park maszynowy, który wpłynął na wzrost produkcji,umożliwił realizację nowych produktów i zapewnił kompleksowość oferty. Poprzez zakup innowacyjnych urządzeń do obróbki i cięcia szkła możliwa stała się produkcja i projektowanie niemalże każdego nietypowego kształtu lustra z podświetleniem LED. 

W trakcie 4 Design Days MCJ pokaże również dobrze wpisujące się w aktualne trendy betonowe biokominki. 

"Beton architektoniczny to niewątpliwie gorący trend na rynku wnętrzarskim. Aranżacje dopełnione surowymi akcentami, to propozycja dla odważnych, którzy cenią sobie prostotę i minimalizm" - dodaje Aneta Czogalla. 

 Zobacz więcej: www.4dd.pl


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA