REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

4 Design Days: zobacz nowości renomowanej marki

  • Autor: Redakcja Łazienka.pl
  • 12 lut 2018 13:24
4 Design Days: zobacz nowości renomowanej marki

Przez cztery dni stoisko Laufen będzie dostępne zarówno dla profesjonalistów, jak również konsumentów zainteresowanych funkcjonalnym, estetycznym i ekologicznym wyposażeniem łazienki. W trakcie targów w jednym miejscu będzie można znaleźć produkty łączące w sobie zarówno unikatowy design jak i wysoką funkcjonalność.

REKLAMA

W dniach 15-18 lutego 2018 r., w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, odbędzie się trzecia edycja 4 Design Days – jednego z największych wydarzeń dotyczących trendów w architekturze i projektowaniu wnętrz. Podobnie jak w ubiegłym roku, swoje produkty będzie prezentowała marka Laufen, światowy lider w dziedzinie rozwiązań wyposażenia łazienki.

Przez cztery dni stoisko Laufen będzie dostępne zarówno dla profesjonalistów, jak również konsumentów zainteresowanych funkcjonalnym, estetycznym i ekologicznym wyposażeniem łazienki. W trakcie targów w jednym miejscu będzie można znaleźć produkty łączące w sobie zarówno unikatowy design jak i wysoką funkcjonalność.

Na tak ważnym wydarzeniu nie może zabraknąć zachwycającej wyrazistą geometrią ceramicznych brył, łagodzoną przez lekkość transparentnych, kolorowych elementów z tworzywa serii Kartel by Laufen oraz serii Laufen Pro, będącej dowodem na to, że dzięki zaawansowanej technologii, wysoka jakość może być dostępna w przystępnej cenie.

Zobaczyć będzie można także nowości, w tym nową odsłonę Saphirkeramik - kolekcję Sonar, autorstwa Patrici Uriquiola, jednej z najbardziej uznanych projektantek na arenie międzynarodowej. Nie zabraknie także toalety myjącej Cleanet Riva, stanowiącej odpowiedź na zapotrzebowanie konsumentów na najwyższy komfort i higienę.

4 Design Days to jednak nie tylko okazja do zaprezentowania najnowszych trendów łazienkowych. To też niepowtarzalna okazja do prowadzenia dialogu na ważne dla branży tematy. W panelu inauguracyjnym: „Design. Design thinking czy design feeling – która droga jest właściwa dla projektowania” wystąpi Jaume Cassanyer Tosques, architekt i Product Manager Laufen.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA