Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Antonio Bullo – oswajanie designu

 • Autor: Anna Usakiewicz
 • 03 cze 2014 08:24
Antonio Bullo – oswajanie designu
Seria Gap to kompletne rozwiązanie i design do każdej łazienki.
Antonio Bullo – oswajanie designu
Antonio Bullo – oswajanie designu
Antonio Bullo – oswajanie designu
Antonio Bullo – oswajanie designu
Antonio Bullo – oswajanie designu
Antonio Bullo – oswajanie designu
Antonio Bullo – oswajanie designu

Kolekcja ceramiki sanitarnej i mebli Gap zaprojektowana przez Antonio Bullo dla marki Roca stała się dowodem na to, że w każdym domu może zagościć design.

REKLAMA

Bogactwo modeli i rozmiarów oraz zintegrowane rozwiązania proponowane w ramach tej serii stworzyły kompletną propozycję aranżacji każdej łazienki. Zarówno dużych salonów kąpielowych, jak i małych łazienek. Było to możliwie dzięki szerokiej ofercie i zróżnicowanym wymiarom mebli i ceramiki, oraz ich kompaktowej i ergonomicznej formie. A także różnym wersjom wyposażenia, które odpowiadają na odmienne potrzeby i gusta użytkowników. Umywalki można komponować z półpostumentem, dedykowaną szafką lub ozdobnym syfonem. Z kolei sanitariaty wybierać w wersji stojącej lub podwieszanej.

Seria Gap charakteryzuje się prostym wzornictwem, jednak w projekcie Bulllo można odnaleźć także urzekającą równowagę pomiędzy prostotą a elegancją. Formy mebli i ceramiki wprowadzają do łazienki „odrobinę życia”, którą hiszpański designer przemycił w swoim projekcie. Do formy przedmiotów codziennego użytku projektant dodał elegancji. A łazienka wyposażona w meble i sanitariaty jego projektu staje się miejscem relaksu, nieprzeładowanym technologią, zapewniającym spokój i komfort.

Zaprojektowana przez Antonio Bullo seria zapewnia funkcjonalność i optymalne wykorzystanie przestrzeni. Szeroka gama daje możliwości i pozwala na idealną aranżację różnorodnych łazienek. Nowoczesne i eleganckie linie pozwalają na przemianę w piękne przemyślane wnętrze.

Antonio Bullo współpracuje z kilkoma firmami z branży wyposażenia łazienek. Najwięcej projektów, które wyszły z jego studia znalazło się w ofercie firmy Roca, poza tym projektował także dla firm Caleido, Planit, Plavisdesign. 

 Źródło zdjęć: Roca, Planit, Caleido

 • O projektancie

   

  Antonio Bullo - zdobywca czterech złotych medali na Międzynarodowym Konkursie Ceramiki Artystycznej i dwóch nagród Design Plus na Targach ISH we Frankfurcie. Według Bullo, produkt powinien przekazywać istotę firmy a zarazem zachować spójność z rzeczywistością rynkową, w której jest przedmiotem sprzedaży.
  Antonio Bullo to ceramiczny wirtuoz. Od wielu lat wykorzystuje swą olbrzymią wiedzę na temat ceramiki we współpracy z największymi firmami przemysłowymi. W projektowaniu kładzie nacisk na pozostawanie w zgodzie z filozofią firmy, dla której projektuje, nie zapominając przy tym również o oczekiwaniach konsumentów. 
   
  Źródło: Roca
   

REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA