Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Drzwi łazienkowe – z nowej serii modułowej

  • Autor: Małgorzata Nietupska
  • 22 maj 2016 08:00
Drzwi łazienkowe – z nowej serii modułowej
Drzwi do łazienki Invado Salento można ciekawie i modnie wkomponować w aranżację mieszkania.
Drzwi łazienkowe – z nowej serii modułowej
Drzwi łazienkowe – z nowej serii modułowej
Drzwi łazienkowe – z nowej serii modułowej

Powinny pasowować do drzwi w innych pomieszczeniach, a jednocześnie spełniać specjalne wymagania, np. mieć zamknięcie. Takie są drzwi łazienkowe z nowej kolekcji Invado.

REKLAMA

Kolekcja drzwi modułowych Salento od Invado wpisuje się w aktualne trendy w urządzaniu wnętrz. Biel, prostota i subtelne przeszklenia łączą się w przyjemną dla oka formę.

Skrzydła drzwiowe Salento mogą być dopełnieniem aranżacji nowoczesnych, minimalistycznych, ale także tych urządzonych w stylu skandynawskim. Bezpretensjonalne wzornictwo sprawia, że drzwi będą dobrze wyglądały przez lata.

Invado stosuje specjalną technologię okleinowania polegającą na łączeniu materiału wewnątrz krawędzi przylgi. Dzięki temu okleina jest trwalsza, a brzegi drzwi lekko zaokrąglone i bezpieczniejsze dla domowników.

Kolekcja Salento jest dostępna nie tylko w bieli, ale także w dziewięciu innych kolorach, wśród których znajdziemy modny dąb szary, dąb śnieżny i bardziej klasyczny orzech czy dąb szlachetny. Rama drzwi została wykonana z wysokiej jakości MDF-u i oklejona okleiną sztuczną.

Wypełnienie stabilizacyjne stanowią płyciny wykonane z płyty MDF o grubości 10 mm. Jako modele pojedyncze występują w szerokościach od „60” do „110”, a jako podwójne w szerokościach od „120” do „200”.

W wersji do łazienki drzwi Salento można wyposażyć np. w blokadę WC, a także podcięcie lub tuleje wentylacyjne.


Ceny: od około 515 zł/drzwi (akcesoria w cenie: zamek o rozstawie 72 mm do klucza powtarzalnego, blokady WC lub wkładki patentowej), ok. 40 zł/podcięcie wentylacyjne, 77,49 zł/tuleje wentylacyjne metalowe, okrągłe (chrom, mosiądz; komplet), 194,34 zł/tuleje wentylacyjne metalowe, kwadratowe (chrom, nikiel; komplet)


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA