REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Eko-styl w mieszkaniach. To już trend

  • Autor: Małgorzata Nietupska
  • 10 maj 2016 18:00
Eko-styl w mieszkaniach. To już trend
Eko-styl w łazience to m.in. więcej naturalnych roślin i drewna. Fot. Inda

Czy szklarnia mini zajmie miejsce telewizora, a zestaw do slow cooking zastąpi mikrofalówkę? O tym, czy ekomoda to tylko efemeryda, czy trwały trend będzie się można przekonać już 17 maja w Lublinie podczas warsztatów dla architektów Studio Dobrych Rozwiązań.

REKLAMA

Natura wkracza do wnętrz domów i mieszkań. Ten zyskujący na popularności motyw coraz częściej pojawia się w salonach, kuchniach i łazienkach Polaków w różnorodnej postaci: od naturalnych materiałów, przez florystycznych inspiracje, po drewno, kamień i żywą zieleń. To właśnie powrót do natury jest najbardziej widocznym tegorocznym trendem w urządzaniu i aranżacji wnętrz.

Podczas kolejnych warsztatów dla architektów „Studio Dobrych Rozwiązań”, które odbędą się 17 maja w Lublinie, dziennikarze magazynów „Świat Łazienek i Kuchni” oraz „Łazienka” przedstawią najnowsze trendy wnętrzarskie z targów Isaloni i Eurocucina 2016 w Mediolanie, a partnerzy Studia Dobrych Rozwiązań zaprezentują innowacyjne rozwiązania dedykowane wnętrzom.

W programie także: wszystko o budowaniu własnej marki, prezentacje wyposażenia łazienek i kuchni, mobilne centrum szkoleniowe Grohe oraz konkursy i upominki.

>>>WIĘCEJ INFORMACJI I AGENDA<<<

>>>REJESTRACJA UCZESTNIKÓW<<<


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA