REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Forum Dobrego Designu już jutro!

  • Autor: Anna Sołomiewicz
  • 06 gru 2016 11:45
Forum Dobrego Designu już jutro!
Zapraszamy na Forum Dobrego designu do Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN w Warszawie

900 gości, architektów, projektantów wnętrz, designerów, kilkudziesięciu prelegentów, liczne debaty, dyskusje i rozmowy o designie - to wszystko już jutro. Start o godzinie 9:30. Zapraszamy!

REKLAMA

Wybitni polscy designerzy i architekci wraz z uczestnikami Forum Dobrego Designu szukać będą odpowiedzi na pytania takie jak: czy design powinien zmierzać w stronę elitarności czy masowości? Czy dobry design musi być drogi? Czy tani może być dobry? Czy i kiedy dobre wzornictwo dotrze do każdego polskiego domu? Co jest potrzebne do wykreowania produktu odnoszącego globalny sukces? Potężna firma z ogromnym budżetem i rozpędzoną machiną marketingową czy genialny projektant? Młody, polski, rasowy. Czy rynek jest gotowy na design znad Wisły?

Wśród prelegentów między innymi: Henrik Pedersen, Maja Ganszyniec, Piotr Kuchciński, Krystian Kowalski, Jan Kochański, Dominika J. Rostocka i wielu, wielu innych!

Podczas IV Forum Dobrego Designu, już po raz szósty, zostaną wręczone tytuły Dobry Design 2017 za najciekawsze produkty z zakresu wyposażenia i wykończenia wnętrz. Ich wyboru dokona największe w Polsce profesjonalne jury złożone z ponad 130 architektów i projektantów wnętrz oraz – w przypadku Nagrody Konsumenta – internauci.

Organizatorami wydarzenia są magazyn Dobrze Mieszkaj i portal Dobrzemieszkaj.pl. 
CAŁĄ AGENDĘ WYDARZENIA MOŻNA ZOBACZYĆ TUTAJ

WIĘCEJ O FORUM TUTAJ.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA