REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Jak urządzić małą łazienkę? Dowiecie się na 4 Design Days

  • Autor: Anna Sołomiewicz
  • 26 sty 2017 18:40
Jak urządzić małą łazienkę? Dowiecie się na 4 Design Days
Urządzenie małej łazienki może być nie lada wyzwaniem aranżacyjnym. Projekt łazienki na zdjęciu: Małgorzata Borzyszkowska. Fot. Bartosz Jarosz

Małe pomieszczenia to wielkie wyzwanie! Jak je urządzić aby były wygodne i funkcjonalne? Problem stanowią zwłaszcza małe łazienki. Rozwiązania do ich aranżacji znajdziecie już w lutym na stoiskach wystawców 4 Design Days.

REKLAMA

Niewielka przestrzeń łazienkowa uważana jest za jedną z najbardziej kłopotliwych kwestii przy aranżowaniu pomieszczenia. Odpowiednia kolorystyka, zestawienie ceramiki i armatury, dopasowanie oświetlenia – wybór każdego z tych elementów jest uzależniony od ograniczonej powierzchni wnętrza. Często decydujemy się na nieprzemyślane rozwiązania, które w rzeczywistości jeszcze bardziej przytłaczają łazienkę. 

Aby dobrze zaprojektować i zaaranżować małe wnętrze, najlepiej skonsultować się z fachowcami, którzy pomogą dobrać odpowiednie wyposażenie - oferta rynkowa jest bardzo szeroka i naprawdę trudno samemu wybrać to, co najlepsze z ogromu dostępnych rozwiązań. W czasie lutowych targów 4 Design Days wielu wystawców przedstawi nowoczesne i funkcjonalne aranżacje wnętrz i produkty im dedykowane. Nie zabraknie również propozycji łazienkowych. Jednym z wystawców jest sieć salonów Max-Fliz, oferująca wyposażenie łazienek, ale także salonów, sypialni czy kuchni.

"Przygotowane we współpracy z naszymi partnerami tegoroczne stoisko MaxFliz jest zgodne z filozofią komplementarnego urządzania wnętrz, ale również z rytmem doby. Podkreśla to kształt ekspozycji, która zaplanowana jest na planie tarczy zegara. Wskazówki wyznaczają typowe pomieszczenia znane z każdego mieszkania jak: kuchnia, salon z jadalnią, sypialnia oraz łazienka. Wszystko w zgodzie z ergonomią, wygodą i designem wzajemnie łączy się i uzupełnia" - mówi Gabriela Kaźnica z działu margetingu Max-Fliz Katowice. 

Na stoisku Max-Fliz będzie można dowiedzieć się także więcej o rozwiązaniach dedykowanych małym wnętrzom, a doradcy firmy służyć będą poradami, jak zaaranżować pomieszczenia, by spełniały wszystkie nasze potrzeby. Zobaczcie, co o urządzaniu małych łazienek mówi współpracujący z Max-Fliz architekt Amadeusz Kulczyk z DOM ART - Architektura wnętrz.

Salony Max-Fliz to miejsca, w których klient może w całości wyposażyć dom w wysokiej jakości produkty od A do Z. Galerie Wnętrz doskonałych Max-Fliz zapraszają na zakupy do prawdziwego miasteczka designu, gdzie pod jednym dachem znaleźć można dokładnie to, czego potrzeba, aby zrealizować swoje marzenia o wyjątkowej łazience, domowym SPA, kuchni, salonie lub sypialni.Zapraszamy do spotkania z Max-Fliz w czasie 4 Design Days 2017 (16-19 lutego 2017 r.) oraz do Galerii Wnętrz Doskonałych Max-Fliz w Katowicach al. Rozdzieńskiego 191.

Zobacz więcej: www.4dd.pl


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA