REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Jak zaprojektować łazienkę przyszłości? Na 4 DD opowie Jaume Cassanyer Tosques

  • Autor: Redakcja Łazienka.pl
  • 14 lut 2017 14:07
Jak zaprojektować łazienkę przyszłości? Na 4 DD opowie Jaume Cassanyer Tosques
O projektowaniu łazienki przyszłości na 4 Design Days opowie Jaume Cassanyer Tosques. Fot. PTWP

Jaume Cassanyer Tosques, architekt i Product Manager w Dziale Bespoke firmy LAUFEN, będzie prelegentem podczas drugiej edycji 4 Design Days, która odbędzie się 16-19 lutego br., w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

REKLAMA

Jaume Cassanyer Tosques rozpoczął swoją karierę w firmie Roca Polska w 2013 r., na stanowisku Architect – Project Manager, a od 2016 r. pełni tę samą funkcję w dziale Bespoke marki LAUFEN w grupie Roca. Do jego obowiązków należy projektowanie i koordynacja produkcji urządzeń sanitarnych na wymiar, na potrzebę ekskluzywnych projektów w różnych krajach, we współpracy z wybitnymi projektantami.

Przed rozpoczęciem kariery w Grupie Roca, J. Cassanyer Tosques przez wiele lat pracował jako architekt i w tym czasie brał m.in. udział w projektach budowy Nowej Filharmonii w Szczecinie autorstwa biura architektonicznego BAROZZI / VEIGA oraz Sali Koncertowej na Jordankach w Toruniu, autorstwa biura architektonicznego Menis Arquitectos.

Jest absolwentem Politechniki Katalońskiej, którą ukończył w roku 2014. Posługuje się językiem angielskim, katalońskim, hiszpańskim i polskim.

O tym, jak zaprojektować łazienkę przyszłości i jak uwzględnić potrzeby klienta w ofercie łazienkowej oraz o roli designu w branży łazienkowej opowie Jaume Cassanyer Tosques podczas 4 Design Days. To w dniach 16-19 lutego 2017 roku, ikony światowego i polskiego designu, czołowi architekci i projektanci, producenci i firmy usługowe oraz deweloperzy, inwestorzy i samorządowcy spotkają się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, by dyskutować o tym, co inspiruje i kreuje światowe trendy w architekturze, na rynku nieruchomości, wyposażenia wnętrz oraz wzornictwie. Konferencji towarzyszyć będzie szereg wydarzeń, w tym gale z wręczeniem nagród, spotkania z ciekawymi postaciami, prezentacje i dni otwarte dla mieszkańców regionu z targami oraz akademią designu dla dzieci.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA