Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Kamień i drewno w łazience: zobacz gotowy projekt

  • Autor: Anna Sołomiewicz
  • 28 maj 2017 11:59
Kamień i drewno w łazience: zobacz gotowy projekt
Atmosferę łazienka zawdzięcza ekskluzywnym materiałom. Wystrój to mozaika wzorów pochodzących z natury. Proj. Agnieszka Ludwinowska. Fot. Bartosz Jarosz
Kamień i drewno w łazience: zobacz gotowy projekt
Kamień i drewno w łazience: zobacz gotowy projekt
Kamień i drewno w łazience: zobacz gotowy projekt

Wystrój eleganckiej łazienki podporządkowano naturalnym materiałom, których rysunek tworzy wytworne tło dla metalicznych detali.

REKLAMA

Usytuowana przy sypialni łazienka jest jedną z trzech w domu. Nie ma jednak wątpliwości, że to właśnie ona pełni rolę naczelnego salonu kąpielowego. Od wejścia do pomieszczenia czuć bowiem jej dystyngowany charakter. Atmosferę łazienka zawdzięcza ekskluzywnym materiałom, które całkowicie zdominowały jej wnętrze.

Wystrój to mozaika wzorów pochodzących z natury. Zabudowę meblową wykonano ze szczotkowanego i patynowanego dębu, który uzyskał piękny, głęboki, czekoladowy kolor. Jego rysunek zdobi obudowę stelaża w.c., a także fronty praktycznych szafek wpasowanych w powstałą nad nim wnękę i drzwiczki szafki podumywalkowej. Niemniej to nie drewno gra pierwsze skrzypce w aranżacji łazienki. Niepodzielnie króluje tutaj kamień. W strefie prysznica, na podłogach i w roli łazienkowego blatu spisuje się trawertyn. Największą ozdobą wnętrza jest jednak onyks, którego majestatyczne pasy pokrywają pozostałe ściany.

Koncert naturalnych faktur idealnie uzupełniają miękkie, niczym zaczerpnięte z natury, kształty ceramiki sanitarnej oraz połyskujące, metaliczne detale. Wśród nich najbardziej błyszczą designerskie lampy, pełniące rolę oświetlenia i dekoracji w strefie umywalki.

PROJEKT: arch. Agnieszka Ludwinowska, Ludwinowska Studio Architektury

ZDJĘCIA: Bartosz Jarosz. STYLIZACJA: Marta Ustymowicz

 


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie

Komentarze

  • Bardzo luksusowe połączenie . o ile drewno jest trudno zastąpic to kamień ( marmur ) udało mi się zastąpic kupując płytki aparici carpet. Ogromne płytki o długości prawie 1 metra kupiłem w sklepie www.alekafelki.pl doskonale imitują kamień i są bardzo dobrą alternatywą .
    • mariola, 2017-06-28 15:42:55

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA