REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Konkurs meblowy "Meble Plus - Produkt 2017" rozpoczęty!

  • Autor: Anna Sołomiewicz
  • 29 wrz 2016 11:30
Konkurs meblowy "Meble Plus - Produkt 2017" rozpoczęty!
Rozpoczęła się już XV edycja konkursu „Meble Plus – Produkt Roku”. Zapraszamy do udziału i zgłaszania produktów w 16 kategoriach konkursowych.

Rozpoczęliśmy już XV edycja konkursu „Meble Plus – Produkt Roku”. Zachęcamy do przesyłania zgłoszeń w 16 kategoriach konkursowych!

REKLAMA

Konkurs „Meble Plus – Produkt Roku” to jedno z najstarszych wydarzeń tego typu, dedykowanych polskiej branży meblarskiej. W tym roku odbędzie się już po raz piętnasty. Ponad trzydziestoosobowe jury wyłoni najlepsze meble, akcesoria i materiały dla meblarstwa. W składzie jury znajdą się eksperci od wielu lat działający w branży meblowej i profesjonalnie zajmujący się aranżacją wnętrz – przedstawiciele salonów meblowych, sieci handlowych i hurtowni, osoby reprezentujące instytucje, stowarzyszenia i targi branżowe, wreszcie – projektanci i dziennikarze.

Podsumowanie konkursu i uroczyste wręczenie statuetek i wyróżnień odbędzie się podczas Forum Branży Meblowej, które będzie towarzyszyło drugiej edycji „4 Design Days” w Katowicach.

Biuro konkursu:
tel. 609 792 074; e-mail: produktroku@publikator.com.pl

REGULAMIN KONKURSU

PRZECZYTAJ O POPRZEDNICH EDYCJACH

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA