REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Kuchnia przyszłości: o trendach i innowacjach podczas 4 Design Days

  • Autor: Redakcja portalu Łazienka
  • 09 lut 2016 10:38
Kuchnia przyszłości: o trendach i innowacjach podczas 4 Design Days
Fot. Mebel Rust

Podczas 4 Design Days nie zabraknie ciekawych dyskusji o projektowaniu i urządzaniu kuchni. Zobaczcie, co będzie się działo.

REKLAMA

Kuchnia to jedno z najważniejszych pomieszczeń w każdym domu, a przy tym sprawiające chyba najwięcej problemów i pochłaniające najwięcej środków w trakcie urządzania czy remontu. Jak ją zaaranżować? Jak zaprojektować? Jakie są obecnie najgorętsze kuchenne trendy oraz jak innowacje technologiczne wpływają na wygląd i funkcjonalność współczesnych kuchni? O tym m.in. będzie można usłyszeć w czasie 4 Design Days, które w dniach 11-14 lutego odbędą się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. 

O kuchniach dla branży

W czasie dwóch pierwszych dni (wstęp dla profesjonalistów, po uprzedniej rejestracji nawww.4dd.pl) o kuchniach XXI wieku, a także o tym, jak kształtować ofertę, aby odzwierciedlała zmieniające się myślenie o aranżacji przestrzeni będą dyskutować: arch. Marta Kilan z pracowni TOKA+HOME, arch. Joanna Ochota z pracowni Archimental, Karolina Janczy z Wyższej Szkoły Technicznej w Katowicach oraz Piotr Szczotka, creative designer marki Rust, partnera 4 Design Days. Dyskusję poprowadzą: Małgorzata Nietupska, redaktor prowadzący magazynu Świat Łazienek i Kuchni oraz Urszula Tatur, redaktor prowadzący magazyn Dobrze Mieszkaj oraz portal Mamkuchnie.pl.

Tego samego dnia (12 lutego) zapraszamy także na ciekawą dyskusję, która odbędzie się pod hasłem: "Wejdź/My do kuchni – historie i scenariusze przyszłości na bazie ewolucji potrzeb użytkowników". Sesję poprowadzi Krystyna Łuczak-Surówka, historyk i krytyk wzornictwa, a udział w niej wezmą przedstawiciele marki Rust: Maciej Bojanowski – innovation & design manager, Jerzy Mołoń – creative designer, Izabela Szumlas – creative designer. 

Jak zaprojektować kuchnię idealną

Kuchennych tematów nie zabraknie też z pewnością w czasie Dni Otwartych 4 Design Days (13-14 lutego, wstęp bez rejestracji, obowiązują bilety). Już w sobotę o godz. 12 zapraszamy na wykłady Akademii Dobrze Mieszkaj, w czasie których będzie można posłuchać i dowiedzieć się więcej o najgorętszych trendach w aranżacji kuchni, a przede wszystkim, jakich błędów nie popełniać w czasie jej urządzania. Opowiedzą o tym eksperci Akademii Dobrze Mieszkaj; Małgorzata Nietupska, redaktor prowadząca magazynu Świat Łazienek i Kuchni,  arch. Joanna Ochota z pracowni Archimental oraz Izabela Szumlas, creative designer marki Rust. 

W niedzielę 14 lutego zapraszamy z kolei na dyskusję pod hasłem "Użytkownik dla produktu - Produkt dla użytkownika. Czy kuchnie są dla klientów czy klienci poszukiwani dla kuchni". Dyskusje pomiędzy Creative Designerami marki Rust nominowanymi do udziału w plebiscycie konkursu "Na Najpopularniejszego Projektanta SENSUALNYCH KUCHNI" oraz rozstrzygnięcie konkursu organizowanego przez markę Rust "Na Najpopularniejszego Projektanta SENSUALNYCH KUCHNI” poprowadzi architekt znana z programu "Bitwa o dom", Natalia Nguyen. O kuchniach marki Rust będzie można również posłuchać w czasie prezentacji "SENSUALNA KUCHNIA dzięki Personal Decor System" prowadzonej przez Maciej Bojanowskiego. 

Zapraszamy również do obejrzenia oferty nowoczesnego wyposażenia kuchni na stoiskach partnerów 4 Design Days. Wśród 100 wystawców, którzy zaprezentują się w czasie wydarzenia, nie zabraknie wystaw mebli kuchennych, sprzętu AGD i wszystkiego, co w kuchni niezbędne.

Więcej informacji: www.4dd.pl


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA