REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Łazienka w kolorach ziemi: zobacz gotowy projekt

  • Autor: Anna Sołomiewicz
  • 18 lip 2017 16:22
Łazienka w kolorach ziemi: zobacz gotowy projekt
Meble łazienkowe, ich wybarwienie oraz wzornictwo z frezowanymi frontami wnoszą do szarej, nowoczesnej łazienki przytulny, domowy klimat. Proj. Karolina Czapla. Fot. Przemek Skóra
Łazienka w kolorach ziemi: zobacz gotowy projekt
Łazienka w kolorach ziemi: zobacz gotowy projekt
Łazienka w kolorach ziemi: zobacz gotowy projekt

Frezowane fronty zabudowy meblowej kontrastują z nowoczesnymi formami ceramiki sanitarnej, a kolory drewna z metaliczną mozaiką na ścianach. Pozornie niewspółgrające elementy tworzą harmonijną aranżację łazienki, zamkniętą w paletę ziemistych barw.

REKLAMA

Z nieco ponad 7-metrowej łazienki korzysta czteroosobowa rodzina. Do dyspozycji domowników jest przestronna kabina prysznicowa, podwieszane w.c. oraz strefa umywalki z długim blatem z konglomeratu. Spokojnie zmieściłyby się na nim liczne kosmetyki i akcesoria łazienkowe, jednak nie jest to koniecznością, ponieważ we wnętrzu znajduje się także pojemna zabudowa meblowa w ciemnym, czekoladowym kolorze drewna.

To właśnie meble łazienkowe, ich wybarwienie oraz wzornictwo z frezowanymi frontami wnoszą do szarej, nowoczesnej łazienki przytulny, domowy klimat. Pojawiły się we wnętrzu na wyraźną sugestię Karoliny Czapli – autorki projektu łazienki, która chciała ją w ten sposób wizualnie ocieplić. Kolory drewna idealnie harmonizują z imitującą rysunek kamienia fakturą płytek gresowych na ścianach i podłodze.

Aranżację inspirowaną naturalnymi materiałami przełamuje natomiast stalowa mozaika zdobiąca ścianę nad umywalką oraz fragment ściany obok kabiny prysznicowej. Metaliczna powierzchnia dodaje wystrojowi wnętrza futurystycznego charakteru, który dodatkowo podkreśla nowoczesny grzejnik o geometrycznej formie, umywalka schowana w blacie i podwieszane w.c. Całości dopełnia efektowne oświetlenie w postaci pasów świetlnych nad lustrem w strefie umywalki oraz w niszy nieopodal prysznica.  

PROJEKT: arch. wnętrz Karolina Czapla, Karolina Czapla Pracownia Projektowania Wnętrz, www.karolinaczapla.com.pl

ZDJĘCIA: Przemek Skóra, www.goodshot.pl


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA