REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Luksusowa strefa prysznica: okładziny z naturalnej skóry

  • Autor: Anna Sołomiewicz
  • 05 wrz 2016 15:08
Luksusowa strefa prysznica: okładziny z naturalnej skóry
Fot. Alphenberg
Luksusowa strefa prysznica: okładziny z naturalnej skóry
Luksusowa strefa prysznica: okładziny z naturalnej skóry

Naturalna skóra niczym biżuteryjny dodatek wkracza do aranżacji wnętrz. Przykładem są skórzane okładziny ścienne, które mogą być stosowane nawet bezpośrednio pod prysznicem.

REKLAMA

Holenderska marka Alphenberg od lat z powodzeniem kreuje modę na wykorzystanie naturalnej skóry w aranżacji wnętrz. Odpowiednio przygotowana okładzina skórzana stanowi elegancki, trwały i praktyczny materiał wykończeniowy.

Okładziny Alphenberg stosowane są przede wszystkim do dekoracji ścian i podłóg, ale również mebli, kominków, czy drzwi. Zdobią ekskluzywne wnętrza apartamentów, hoteli i restauracji w największych światowych metropoliach. Zakres wykorzystania naturalnej skóry w wykończeniu wnętrz systematycznie rośnie. Tegorocznym sukcesem marki Alphenberg jest opracowanie autorskiej technologii impregnacji skóry, która pozwala na stosowanie okładzin skórzanych w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności.

Powierzchnia samej skóry, jak i łączeń poszczególnych paneli, pokryta jest potrójną warstwą ochronną, która gwarantuje 100% zabezpieczenie okładziny przed wilgocią. Skóra jest tak trwała, że z powodzeniem może być stosowana również w miejscach bezpośredniego kontaktu z wodą, a więc jako wykończenie strefy prysznicowej czy przestrzeni nad blatem kuchennym. Zastosowanie specjalistycznych impregnatów nie ma negatywnego wpływu na naturalny rysunek skóry, a jedynie zwiększa jej walory użytkowe.

Co ciekawe, okładziny skórzane Alphenberg bardzo często stosowane są nie tylko w klasycznych wnętrzach mieszkalnych i komercyjnych, ale również do dekoracyjnego wykończeniu jachtów, a nawet jako element zewnętrznej elewacji eleganckich rezydencji. 

Klient może wybrać nie tylko kolor skóry i sposób jej wykończenia /mat lub połysk/, ale również zamówić tłoczenie na niej powierzchni wybranego motywu dekoracyjnego np. skóry węża, krokodyla itp. Alphenberg dysponuje kilkunastoma rodzajami skóry, bogatą paletą barw oraz ponad 1000 autorskich wzorów tłoczeń.

Okładziny podłogowe i ścienne ALPHENBERG(r) dostępne są w panelach o zróżnicowanych wymiarach, dostosowanych do potrzeb i oczekiwań użytkownika. Klient ma do wyboru zarówno małe elementy w rozmiarze np. 15 x 15 cm, jak i duże panele o wymiarach 50 x 50 cm i 40 x 60 cm. Marka Alphenberg udziela 3-letniej gwarancji na swoją najnowszą kolekcję.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA