REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Małgorzata Radziszewska z PFRON-u na Forum Branży Łazienkowej

  • Autor: Redakcja Łazienka.pl
  • 16 kwi 2018 11:55
Małgorzata Radziszewska z PFRON-u na Forum Branży Łazienkowej
Małgorzata Radziszewska, prezes Stowarzyszenia Kobiet Niepełnosprawnych ONE.pl. i pracownik Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

Małgorzata Radziszewska, prezes Stowarzyszenia Kobiet Niepełnosprawnych ONE.pl. i pracownik Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, powie jakich rozwiązań technologicznych i projektowych potrzebują osoby niepełnosprawne, aby móc w pełni i komfortowo korzystać z takich pomieszczeń użytkowych, jak łazienki.

REKLAMA

Osoba poruszająca się na wózku. Absolwentka politologii na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Od ponad 20 lat pracownik Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Działacz społeczny: współtworzyła organizacje pozarządowe. Jest prezesem Stowarzyszenia Kobiet Niepełnosprawnych ONE.pl. W ramach Stowarzyszenia podejmuje liczne inicjatywy dotyczące równoprawnego funkcjonowania osób niepełnosprawnych (szczególnie kobiet) w społeczeństwie.

Jest członkiem komisji zajmujących się problematyką osób z niepełnosprawnościami, m.in.: Komisji dialogu społecznego ds. niepełnosprawności, Komisji Ekspertów ds. niepełnosprawności przy Biurze Rzecznika Praw Obywatelskich.

  • Autorka i współautorka ważnych dla środowiska osób niepełnosprawnych publikacji i opracowań, m.in.:
    Poradnika dla kobiet niepełnosprawnych,
    Informatora dla osób niepełnosprawnych,
    opracowań tematycznych o problematyce osób z niepełnosprawnościami (nt. mieszkalnictwa wspomaganego, transportu specjalistycznego, itp.).

Autorka wielu opinii dotyczących wprowadzanego prawa na poziomie ogólnokrajowym i lokalnym oraz dokumentów strategicznych (np. Standardy dostępności, Strategii odpowiedzialnego rozwoju, i inne).

Małgorzata Radziszewska, prezes Stowarzyszenia Kobiet Niepełnosprawnych ONE.pl. i pracownik Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnychweźmie udział w Forum Branży Łazienkowej, w panelu dyskusyjnym "Łazienka 50+ - jak przygotować rynek na demograficzną rewolucję?".

Zarejestruj się!

 \


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA