REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Marcin Szczelina zaprasza na FDD

  • Autor: Anna Sołomiewicz
  • 30 lis 2017 10:07
Marcin Szczelina zaprasza na FDD
Marcin Szczelina

Hasło przewodnie tegorocznej edycji Forum Dobrego Designu to "Future of design". - Mam nadzieję, że przyszłość designu to zrównoważona przyszłość - mówi Marcin Szczelin, kurator i krytyk architektury, prelegent Forum Dobrego Designu 2017.

REKLAMA

Marcin Szczelina to kurator i krytyk designu. Był m.in. asystentem Aarona Betsky'ego podczas, gdy ten był kuratorem głównej wystawy na Międzynarodowym Biennale Architektury w Wenecji. Współtworzył również z Hugonem Kowalskim odebraną z entuzjazmem w 2016 roku w Wenecji wystawę Let's Talk About Garbage. 6 grudnia w Warszawie Marcin Szczelina poprowadzi dyskusję "Re-Design. W stronę zrównoważonej przyszłości", na którą zaprasza. Przyłączamy się do zaprosin!

W dyskusji udział wezmą: Daria Burlińska, designer, DBWT; Hugon Kowalski, architekt, współtwórca wystawy „Let’s talk about garbage”; Bartosz Mucha, artysta-grafik, designer, twórca marki Poorex; Jimi Ogden, designer, prowadzący program "Rzeczy OdNowa" na antenie HGTV; Patka Smirnow, designer, blogerka; Maria Szymańska, współautorka książki "DIY. Żyj pięknie", DaWanda.pl. Moderator: Marcin Szczelina, współtwórca wystawy „Let’a talk about garbage”, ArchitektureSnob.pl.

- Kilkudziesięciu prelegentów, architekci, projektanci, designerzy, artyści, rozmowy o designie - to wszystko już 6 grudnia w Domu Braci Jabłkowskich w Warszawie. Serdecznie zapraszam na Forum Dobrego Designu - mówi Marcin Szczelina.

Więcej informacji o Forum: www.forumdobregodesignu.pl


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA