REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Moda na naturę: piękna drewniana wanna

  • Autor: Anna Sołomiewicz
  • 07 lip 2016 15:40
Moda na naturę: piękna drewniana wanna
Wanna Calypso wykończona drewnem wiśniowym. Fot. Max-Fliz
Moda na naturę: piękna drewniana wanna
Moda na naturę: piękna drewniana wanna

Przyzwyczajeni jesteśmy do wanien wykonanych z akryli lub metalu. Na rynku są jednak modele wanien wykonanych z tak niecodziennego materiału jak... drewno.

REKLAMA

Choć kiedyś drewno było podstawowym surowcem, z którego budowano balie, wiadra i wszelkie pojemniki na wodę, dziś głównymi materiałami wykorzystywanymi w produkcji wyposażenia łazienkowego stał się akryl i metal.

Tymczasem wanna Calypso, zaprojektowana przez włoskiego designera Alessandro Lenarda, to ekskluzywna i niepowtarzalna wanna wolno stojąca, wykonana z wysokiej jakości wodoodpornej sklejki, jaką wykorzystuje się do budowy doków i łodzi, wykończonej drewnem wiśniowym lub wenge.

Szlachetność materiału wzmocniona została niezwykła dbałością o jakość wykonania i ergonomię projektu: kształt i wyprofilowanie wanny daje doskonałe oparcie plecom, a głębokość wanny pozwala na pełne zanurzenie.

Taka wanna z pewnością zadowoli gusta nawet najbardziej wybrednych klientów – jednak trzeba liczyć się z ograniczoną dostępnością (wanny dostępne są jedynie na zamówienie) oraz z kosztami – taka luksusowa drewniana wanna może kosztować nawet 30 tysięcy złotych.

Producent: Treesse. Dystrybutor: Max-Fliz


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA