REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Nowoczesna łazienka: wybierz inteligentne rozwiązania

  • Autor: Anna Sołomiewicz
  • 15 wrz 2017 14:49
Nowoczesna łazienka: wybierz inteligentne rozwiązania
Wanna Dura Square z modułem dźwiękowym Duravit. Fot. Duravit
Nowoczesna łazienka: wybierz inteligentne rozwiązania
Nowoczesna łazienka: wybierz inteligentne rozwiązania
Nowoczesna łazienka: wybierz inteligentne rozwiązania
Nowoczesna łazienka: wybierz inteligentne rozwiązania
Nowoczesna łazienka: wybierz inteligentne rozwiązania

Inteligentne rozwiązania, ułatwiające codzienne funkcjonowanie, wpływające na komfort i bezpieczeństwo użytkowników coraz śmielej wkraczają do pomieszczeń łazienkowych. Zobaczcie, jakie w jakie udogodnienia możecie wyposażyć łazienkę.

REKLAMA

Samodomykające się szafki, nowoczesne deski toaletowe z funkcją mycia czy wanny z wbudowanym modułem dźwiękowym umożliwiają zaprojektowanie nowoczesnego, spersonalizowanego wnętrza. Zaawansowane technologicznie urządzenia wyróżniają się jednocześnie doskonałym designem i dbałością o estetykę.

Serie łazienkowe Duravit zachwycające perfekcyjnym połączeniem materiału i formy oferują znacznie więcej niż ciekawe, dopracowane w każdym szczególe wzornictwo. Funkcjonalne kolekcje mebli łazienkowych, misek toaletowych, wanien czy luster zapewniają komfort użytkownikom, dzięki przemyślanym, inteligentnym rozwiązaniom.

Sterowanie natężeniem światła

Elementem dekoracyjnym każdej łazienki, a jednocześnie ważnym przedmiotem użytkowym jest lustro. Zaproponowane przez Duravit lustra oraz szafki z lustrem to rozwiązania wyposażone w oświetlenie LED, gwarantujące odpowiednie doświetlenie wnętrza łazienkowego. Optymalne warunki oświetlenia zapewniają profile świetlne umieszczone po bokach luster, na górnej krawędzi lub wzdłuż wszystkich czterech jego boków. W zależności od wybranej opcji oświetlenie może służyć budowaniu nastroju, relaksowi, a także odpowiedniemu doświetleniu strefy mycia. Opcjonalne wyposażenie elementu lustra w ogrzewanie zapobiegnie jego parowaniu. Na uwagę zasługuje możliwość zarówno uruchomienia podgrzewania, jak i sterowania natężeniem światła poprzez dotknięcie lustra w wyznaczonym miejscu. Za jednoczesne włączenie światła oraz ogrzewania odpowiada wmontowany czujnik sensorowy.

Nowoczesne systemy przechowywania

Pozbawione uchwytów szafki oraz szuflady to z jednej strony przejaw mody, jednak z drugiej wyraz dbałości o komfort i bezpieczeństwo użytkowników. Proste otwieranie szuflad i szafek, przy pomocy jednego dotknięcia palcem oferują meble łazienkowe Duravit serii L-Cube czy Starck. Inteligentny mechanizm otwierania i zamykania znajdziemy również w najnowszej kolekcji łazienkowej Luv, zachwycającej ponadczasową elegancją. Łatwe otwieranie i zamykanie możliwe staje się dzięki zastosowaniu techniki „Tip-on”. Łagodne domknięcie szuflad mebla odbywa się nawet przy mocnym pchnięciu, a otwieranie – przy delikatnym nacisku ręką.

Za utrzymanie porządku w szufladach łazienkowych odpowiadają inteligentne systemy porządkowania - organizery.

Produkty Duravit – więcej korzyści

Bezpieczeństwo korzystania z urządzeń łazienkowych zapewni oświetlenie nocne, w które wyposażone są szafki z lustrem oraz elementy lustrzane różnych serii Duravit. Nowoczesnym rozwiązaniem, zapewniającym utrzymanie higieny, są deski sedesowe z funkcją mycia SensoWash®. Funkcjonalne i proste w zastosowaniu urządzenie oferuje trzy różne tryby pracy, przy czym sterowanie wszystkim funkcjami odbywa się za pomocą pilota. Podobnie jak szafki i lustra deska sedesowa SensoWash® może być wyposażona w oświetlenie nocne. Na komfort użytkowania wpływa również wyposażenie deski w funkcję podgrzewania.

SensoWash® pasuje do misek sedesowych serii Darling New, Dura Style, Happy D.2. oraz Starck 2, Starck 3 oraz ME by Starck i w najnowszej Vero Air.

Inteligentne rozwiązania łazienkowe wpływają nie tylko na komfort i bezpieczeństwo, ale sprawiają, że łazienka staje się wnętrzem sprzyjającym relaksowi. O dobre samopoczucie zadbają wanny Duravit z nowym systemem hydromasażu air-whirl. Opcjonalnie wyposażone w moduł dźwiękowy sterowany za pomocą Bluetooth sprawią, że kąpiel będzie się odbywać przy dźwiękach ulubionej muzyki.

Źródło: Duravit


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie

Komentarze

  • Ja u siebie mam biobidet to rodzaj deski myjącej. Kupiłam ją w dobrej cenie i nie miałam problemu z montażem
    Można wejść i samemu przeczytać co i jak. Serwis u nich też jest bardzo profesjonalny a wiadomo, że dla kobiety ważne jest żeby ktoś umiał pomóc jeżeli trafią się jakieś trudności.
    • Aneta , 2017-10-12 11:16:44

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA